دانلود فیلتر شکن petravpn با سرعت و امنیت بالا


دانلود فیلتر شکن petravpn با سرعت و امنیت بالا

دانلود فیلتر شکن جدید پترا وی پی ان برای اندروید

امروزه با افزایش محدودیت های اینترنتی نیاز کاربران به فیلتر شکن ها بسیار زیاد شده است. و به دلیل اینکه تعداد زیادی از کاربران از فیلتر شکن های قدیمی استفاده می کنند، ترافیک بسیار زیادی به سرور های آن ها اعمال می شود. در نتیجه به دلیلی شلوغی سرور ها آن ها از دسترس خارج می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند.
ولی فیلتر شکن petravpn یک برنامه جدید و قدرتمند است که تازگی به بازار عرضه شده است و از خدمات بسیار با کیفیتی نیز بهره مند است.

استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده

شما به کمک این برنامه می توانید به راحتی تمامی محدودیت های اعمال شده بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام و … را دور بزنید. به همین دلیل است که کاربران زیادی به استفاده از این فیلتر شکن روی آورده اند. چرا که دیگر فیلتر شکن های قدیمی قدرت کافی برای دور زدن فیلترینگ این برنامه ها را ندارند.

امنیت بالای موجود در فیلتر شکن petravpn

شاید به دلیل اینکه این فیلتر شکن تازه به بازار عرضه شده است بسیاری از افراد فکر کنند که از امنیت کافی برخوردار نمی باشد. اما این نکته را باید در نظر داشت که این برنامه سپر ایمنی گوگل پلی را دریافت کرده است. پس میتوان به پروتکل های امنیتی این برنامه اتکا کرد. و با خیال راحت به گشت و گذار در فضای اینترنت پرداخت.

Screenshot image

خدمات رایگان در فیلتر شکن petravpn

برنامه پترا وی پی ان برای جلب رضایت و توجه کاربران، خدمات بینظیر خود را به صورت رایگان ارائه می کند. بنابراین شما نیازی به پرداخت هزینه برای دریافت خدماتش نخواهید داشت. خدمات این برنامه در حدی بالا است که قابلیت رقابت با سایر فیلتر شکن های پولی را نیز در برخی زمینه ها دارد.

سرور های پر تعداد

سرور های این برنامه بسیار پرتعداد و با کیفیت هستند. به همین دلیل است که سرعت این برنامه بسیار بالا می باشد و شما می توانید در کسری از ثانیه به محتوای مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *