دانلود فیلتر شکن Phoenix VPN برای آیفون + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Phoenix VPN برای آیفون + نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن فونیکس وی پی ان با لینک مستقیم

یکی از بزرگترین چالش های کاربران شبکه های اجتماعی در ایران محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت می باشد. چرا که با وجود این محدودیت‌ ها آن ها از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم هستند و توانایی برخورداری از آن ها را ندارند. بنابراین نیاز به راه حلی دارند تا بتوانند با دور زدن این محدودیت‌ها به محتوای مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند. برنامه Phoenix VPN قابلیت حل این مشکل را در یک چشم به هم زدن برای شما دارد. و این توانایی را دارد که تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزند. و با غیرفعال نمودن فایروال های آن ها امکان دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای کاربران فراهم کند.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی

شما می‌ توانید با استفاده از این وی پی ان محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. و به اینترنتی آزاد و پر سرعت و بدون فیلتر دسترسی پیدا کنید. و از سرعت بالایی که این فیلتر شکن برای شما فراهم می‌کند، لذت ببرید. تا بتوانید به کارهای روزمره خود در اینترنت برسید. بنابراین شما می توانید به کمک این وی پی ان از تمامی ظرفیت های اینترنت استفاده کنید. و به هر محتوایی که تا پیش از این برنامه از آن محروم بوده اید دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

برنامه Phoenix VPN فیلتر شکنی بدون محدودیت

شما برای استفاده از این برنامه هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. و می توانید به هر مقدار که نیاز دارید، از این برنامه در هر ساعت از شبانه روز استفاده کنید. همین موضوع سبب شده است که بسیاری از کاربران به استفاده کردن از این برنامه روی بیاورند. چرا که بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار دچار محدودیت های خاصی هستند. برای مثال در برخی از فیلتر شکن ها محدودیت زمانی برای شما وجود دارد. و سر یک تایم مشخص اتصال شما به سرور ها قطع می شود ولی این برنامه اصلا دچار قطع و وصلی نمی شد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *