دانلود Photon VPN برای اندروید


دانلود Photon VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن فوتون با لینک مستقیم

دانلود Photon VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم پیشتون با یه وی پی ان خفن دیگه به نام فوتون که میخوایم با هم یه نگاهی بهش بندازیم!

خب اول از همه بریم سراغ طراحی ظاهری این ووی پی ان! تم رنگی که این وی پی ان برای طراحیش در نظر گرفته مشکی و سبزه که مخصوصا با توجه به نوع رنگ سبز ترکیب بسیار انرژی بخشیه که با اسم وی پی ان و کانسپت کلی تطابق داره! طراحی کلی هم نه خیلی حرفه ای ولی خب در حدی که نمره قبولی بگیره و کار رو راه بندازه انجام شده!

اما قسمت دوم حتما و حتما آمار این وی پی انه! این وی پی ان برای دانلود در گوگل پلی قرار داره و شما میتونید اگر قصد دانلود این وی پی ان رو دارید ، به این پلتفرم مراجعه و دانلودتون رو از اونجا انجام بدید چون هم یکی از امن ترین پلتفرم های دانلود برنامه های اندرویدیه و هم مطمئن میشید که وی پی انی که دانلود کردید ، آخرین نسخه منتشر شده از طرف سازندگانه!

اما در گوگل پلی این وی پی ان موفق شده تا بیشتر از ۱۰۰ هزار دانلود فعال رو کسب کنه و همچنین کاربراش بهش نمره ۴ رو دادن که میشه گفت نسبتا نمره خوبیه!

اما نکته مهم راجع به دانلود این وی پی ان ، دسترسی هاییه که از گوشیتون نیاز داره! از اونجایی که برای خود من به شخصه حفاظت از اطلاعات و حرین شخصیم اهمیت داره ، پیشنهاد میکنم که شما هم روی این قضایا حساس باشید و حتما دسترسی های وی پی انی که میخواید دانلود کنید رو چک کنید تا مورد مشکوک یا خارج از عرفی لا به لای دسترسی ها ازتون نخواد! راجع به این وی پی ان هم حتما این کار رو بکنید تا از امن بودن یا نبودن این برنامه مطلع بشید و بعد اگر خواستید اقدام به دانلود بکنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *