دانلود فیلتر شکن PIA VPN نسخه جدید برای اندروید


دانلود فیلتر شکن PIA VPN نسخه جدید برای اندروید

دانلود فیلتر شکن پیا وی پی ان برای ویندوز

بیشتر سایت هایی که می خواهیم به آنها دسترسی داشته باشیم در کشور ما مسدود هستند بنابراین برای باز کردن آنها نیاز به یک برنامه قوی مانند فیلتر شکن PIA VPN داریم. زیرا این برنامه با سرور های رایگان و پرسرعتی که دارد امکان دسترسی نامحدود به این سایت ها را برای شما فراهم می کند. علاوه بر سایت ها شما می توانید، برنامه های دلخواه خود را که در کشورهای جهان فیلتر هستند به راحتی دانلود کنید و با سرعت بالا از آنها استفاده کنید. البته این کارها را میتوانید با امنیت بالا انجام دهید، بدون اینکه موقعیت و داده های خصوصی شما به دست افراد ناشناس بیفتد.

رمزگذاری داده های شخصی توسط PIA VPN

این برنامه از ویژگی های متنوع و خوبی برخوردار است که یکی از آنها رمزگذاری داده های خصوصی شما است. به گونه‌ای که با بالاترین پروتکل های امنیتی داده های شخصی و رمزهای عبور شما را رمزگذاری می کند. که هیچ شخص ناشناسی نمی تواند به آنها دسترسی پیدا کند بلکه فقط خود شما می توانید به آنها دست پیدا کنید. علاوه بر آن موقعیت مکانی شما کاملا پنهان می شود تا کسی نتواند رد شما را بزند و برای شما مشکل ساز بشود.

Screenshot image

روش اتصال به سرور های پرسرعت PIA VPN

کار کردن با این برنامه بسیار آسان است به صورتی که شما می توانید این برنامه را دانلود کنید. و پس از آن بدون ثبت نام کردن برنامه را باز کنید. حالا شما لیستی از سرور ها در کشورهای مختلف را مشاهده می‌کنید که می‌توانید یکی از آنها که سرعتش از همه بیشتر است را انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. در این صورت اتصال شما برقرار می‌شود و می‌توانید با خارج شدن از برنامه به هر محتوای مسدود شده ای به سرعت دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر اتصال شما ضعیف شد دوباره می توانید این کار را انجام دهید و به یک سرور پرسرعت دیگر متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *