دانلود فیلتر شکن PINAS VPN برای آیفون با سرعت بالا


دانلود فیلتر شکن PINAS VPN برای آیفون با سرعت بالا

دانلود فیلتر شکن پرسرعت PINAS VPN به صورت رایگان

اگر شما نیز از محدودیت هایی که بر اینترنت اعمال شده است، خسته شده اید. و توانایی برخورداری از محتوای مورد نیازتان را به دلیل مسدود بودن سایت ها و برنامه های مورد نیازتان را ندارید. فیلتر شکن PINAS VPN این امکان را برای شما فراهم می کند که به هر محتوا و برنامه ای که می‌خواهید دسترسی پیدا کنید. و از تمام ظرفیت اینترنت بین الملل برخوردار باشید.

صرفه جویی در مصرف باتری و اینترنت مصرفی

یکی از مشکلات فیلتر شکن های موجود در بازار این است که بسیاری از آن ها به دلیل مصرف باتری بالایی که دارند موجب تلف شدن در انرژی و آسیب به باتری دستگاه کاربران می شوند. اما این وی پی ان برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار درصد باتری کمتری از دستگاه شما را مصرف می کند. همچنین گفتنی است که این وی پی ان حجم اینترنتی مصرفی شما در مقایسه با برنامه های مشابه را کاهش می دهد. به همین دلیل این برنامه یک فیلتر شکن بهینه است.

امنیت بسیار بالای فیلتر شکن PINAS VPN

این فیلتر شکن اطلاعات شخصی و داده های شما را از دست اشخاص ثالث دور نگه می دارد و اجازه نفوذ آن ها به دستگاه شما را نمی دهد. برای این مهم این برنامه اتصالات شما را رمزگذاری می کند تا با فراهم کردن اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ از شما در برابر خطرات احتمالی که پیش تر به آن اشاره شد محافظت به عمل بیاورد.

Screenshot image

پشتیبانی حرفه ای برنامه PINAS VPN

این برنامه دارای یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته است. که هنگام بروز هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد سرور ها می توانید با آن ها ارتباط بگیرید. و مشکلات پیش آمده را با آن ها در میان بگذارید. تا در اولین فرصت به شما کمک کنند و راه حل مشکل شما را برایتان ارسال و یا اگر مشکل از سرور ها باشد آن را رفع کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *