روش خرید اکانت فیلتر شکن Pine VPN با قیمت کم


روش خرید اکانت فیلتر شکن Pine VPN با قیمت کم

دانلود نسخه هک شده و رایگان فیلتر شکن Pine VPN با لینک دانلود

برخورداری از یک فیلتر شکن مناسب جهت جستجوی آزادانه در اینترنت به نکته ای بسیار مهم و ضروری در کشور ایران تبدیل شده است. چرا که شدت محدودیت‌ ها در این کشور به گونه ‌ای است که حتی ساده‌ ترین خدمات بین‌ المللی نیز نظیر شبکه ‌های اجتماعی محبوب مانند تلگرام دچار فیلترینگ شدید هستند. پس شما حتماً به یک فیلتر شکن مناسب نظیر فیلتر شکن Pine VPN نیاز دارید. تا بتوانید با این محدودیت‌ ها مقابله کنید.

نکته ای که برای استفاده از این برنامه باید بدانید!!!

اگر به دنبال یک فیلتر شکن رایگان برای دستگاه خود هستید. تا بتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ ای در اینترنت به صورت آزادانه به مرورگردی بپردازید. این برنامه همچین قابلیتی نخواهد داشت. چرا که تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت پولی است. و شما حتماً باید اکانت برنامه را خریداری کنید تا توانایی استفاده از آن را داشته باشید.

سرور های پرتعداد و مناسب فیلتر شکن Pine VPN

شما در ازای پرداخت هزینه و خریدن اکانت این برنامه خدمات با کیفیتی را دریافت می‌ کنید. برای مثال این برنامه دارای ۵۰ سرور در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. که می‌ توانند همه این سرور ها به شما یک سرعت قابل قبول برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها در مدت زمانی کوتاه را ارائه دهند. و بدین ترتیب شما می‌ توانید به کمک این فیلتر شکن یک اینترنت آزاد را تجربه کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

این برنامه از یک پشتیبانی بسیار پاسخگو و بی‌ نظیر برخوردار است. که ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی به شما خواهند بود. و شما می‌ توانید در هر زمانی که با مشکل مواجه شدید. با این تیم تماس بگیرید و پاسخ مشکل را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

انواع اکانت های برنامه Pine VPN

این برنامه از اکانت‌ های مختلفی برخوردار است و تنها تفاوت این اکانت‌ ها مدت زمانی است که به شما ارائه خدمات می‌ کند. و هیچ فرقی بین کیفیت آن ها وجود ندارد. به همین ترتیب می‌ توانید ابتدا اکانت یک ماهه را خریداری کنید تا از کیفیت این برنامه مطمئن شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *