دانلود برنامه Pink Bird VPN برای آیفون + نسخه اصلی


دانلود برنامه Pink Bird VPN برای آیفون + نسخه اصلی

دانلود فیلتر شکن Pink Bird VPN برای ویندوز بدون قطعی

برای اینکه شما بتوانید از تمام سایت‌ های موجود در کشور استفاده کنید و فیلترینگ موجود در سایت‌ های خارجی را از بین ببرید. می‌ توانید با لینک‌ های مستقیم در کوتاه‌ ترین زمان ممکن فیلتر شکن Pink Bird VPN را برای خود نصب کنید. تا با اتصال به یکی از سرور های پرقدرت و نامحدود این برنامه بتوانید تمام خدمات دلخواهتان را بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام دهید.

استفاده از خدمات مسدود شده در کشور با برنامه Pink Bird VPN

هنگامی که شما این برنامه را اجرا می‌ کنید و به سرور های آن متصل می‌ شوید، امنیت و سرعت لازم برای مرور راحت در اینترنت برایتان فراهم می شود. در‌ نتیجه می توانید انواع خدمات مسدود شده را رفع انسداد کنید و از آن ها لذت ببرید. برای مثال می‌ توانید به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت‌ های بین‌ المللی و مسدود شده بپردازید. و یا می توانید در سریع ترین زمان ممکن فیلترینگ بازی های فیلتر شده را رفع کنید و از یک گیم پلی زیبا لذت ببرید. همچنین شما می‌ توانید از شبکه ‌های اجتماعی مسدود شده مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام برای ارتباط گرفتن با دیگران استفاده کنید.

نماگرفت

اتصال به سرور های برنامه Pink Bird VPN بدون نیاز به پرداخت هزینه

نکته قابل توجه در مورد این فیلتر شکن رایگان بودن خدمات آن است. که آن را در دسته فیلتر شکن های بدون هزینه قرار می‌ دهد. با وجود رایگان بودن، این فیلتر شکن از خدمات با کیفیتی برخوردار است که به کاربران این امکان را می دهد. بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند، از بهترین خدمات وی پی ان برخوردار شوند و به صورت نامحدود از آن ها استفاده کند.

محافظت شخصی از داده های مهم

تا وقتی که شما به یکی از سرور های پرسرعت این برنامه متصل هستید، می‌ توانید هر فعالیتی را انجام دهید. و مهم نیست که حتی در مکان‌ های عمومی قرار بگیرید. زیرا این برنامه با ایمنی بسیار بالایی که دارد از تمام داده‌ های خصوصی شما محافظت می‌ کند. و محیطی امن را برای مرور ناشناس شما فراهم می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *