دانلود فیلتر شکن اندروید Pink VPN + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن اندروید Pink VPN + نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن قوی پینک با لینک مستقیم

امروزه استفاده از فیلتر شکن های مختلف به دلیل افزایش محدودیت ها و فیلترینگ در اینترنت کشورمان بسیار افزایش یافته است. چرا که در صورتی که کاربران از فیلتر شکن ها استفاده نکنند از بسیاری از خدمات سایت ها و برنامه های مختلف محروم خواهند بود. البته هر فیلتر شکنی قابل اعتماد نخواهد بود و بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار بد افزار هستند. ولی فیلتر شکن Pink VPN یکی از بهترین و ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد که شما میتوانید برای کار های روز مره خودتان از آن استفاده کنید.
با دانلود این برنامه شما به سادگی می توانید با دور زدن فیلترینگ و فایروال ها به خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و بدون هیچ مشکلی از تمامی خدمات بی نظیر آن بهره ببرید.

سرعت بی نظیر فیلتر شکن Pink VPN

پینک وی پی ان به واسطه سرور های عالی و بی نظیری که در سرتاسر دنیا دارد برای شما سرعت بسیار بالایی را فراهم میکند. شما میتوانید با استفاده از این برنامه و با اتصال پایداری که برای شما ایجاد میکند، به تماشای آنلاین فیلم و سریال های مختلف بپردازید. همچنین این برنامه یکی از بهترین گزینه های ممکن برای بازی کردن میباشد. چرا که با افزایش سرعت شما و کاهش پینگ بازی، تجربه ای عالی از یک گیم پلی روان را برای شما به ارمغان می آورد.

Screenshot image

افزایش امنیت با Pink VPN هنگام اتصال به WIFI عمومی

هنگامی که از شبکه های Wi-Fi عمومی و اتصالات بالقوه ناامن استفاده میکنید، احتمال اینکه داده های شخصی و اطلاعت خصوصیتان به دست افراد ناشناس بیفتد بسیار بالا میرود. ولی این وی پی ان برای جلوگیری از این مشکل و محافظت از شما در برابر این نوع خطرات احتمالی، ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل قوی و رمزگذاری شده، ایمن و غیر قابل دسترس میکند. در واقع این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما اتصالی ایمن را برای شما به ارمغان می آورد. بدین ترتیب شما میتوانید به راحتی از هر سایت یا برنامه بدون هیچ نگرانی استفاده کنید و از خدمات و سرعت بی نظیرش با اتصال به هر نوع اینترنتی لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *