دانلود فیلتر شکن Pi Vpn برای ویندوز بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن Pi Vpn برای ویندوز بدون قطعی

فیلتر شکن امن پی آی وی پی ان با لینک مستقیم + برای آیفون

برنامه Pi Vpn یکی از بهترین و‌ پر سرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار به منظور رفع فیلترینگ سایت ها و برنامه ها و دسترسی به محتوای موجود د ر بازار میباشد. فقط کافی است این برنامه را دانلود کنید و پس از اجرا کردن آن، با زدن دکمه اتصال به سرور های بی نظیر و پرسرعت آن متصل شوید. تا همیشه و در هر زمانی سایت های فیلتر شده را باز کنید. و دیگر نگرانی درباره محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت نداشته باشید .

امنیت تضمین شده و بالای فیلتر شکن Pi Vpn

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که کاربران در انتخاب فیلتر شکن دستگاهشان در نظر می گیرند امنیتی است که آن برنامه برای آن ها ایجاد می کند. این وی پی ان اپلیکیشنی است که از امنیت بالایی برخوردار است. و با عبور دادن اتصالات کاربران از یک تونل سریع و رمزگزاری شده و ناشناس بدون هیچ‌ گونه مشکلی می تواند امنیت شما را به فراهم کند.
هنگام استفاده از این برنامه سابقه مرور شما کاملا محرمانه می ماند و‌ کسی نمی تواند به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشد .

Screenshot image

اتصال راحت و آسان به فیلتر شکن Pi Vpn

به دلیل پنل کاربری ساده و کاربردی که این وی پی ان از آن برخوردار است، استفاده از آن بسیار راحت می باشد. در واقع در این برنامه دیگر خبری از منو های پیچیده نیست. و کاربران می توانند تنها با یک کلیک ساده به سرور های بی نظیر این برنامه متصل شوند. و از خدمات بی نظیر این برنامه در هر زمان و با اتصال به هر نوع اینترنتی برخوردار شوند. گفتنی است شما برای استفاده از خدمات این برنامه نیازی به ثبت نام و احراز هویت ندارید. که این موضوع ضمن افزایش حریم خصوصی شما موجب سهولت استفاده از این برنامه نیز می شود.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *