دانلود فیلتر شکن پینگ پایین Pix VPN برای شیائومی


دانلود فیلتر شکن پینگ پایین Pix VPN برای شیائومی

دریافت برنامه Pix VPN به همراه لینک دانلود

اگر می خواهید به اینترنت بین ‌الملل و جهانی بدون هیچ محدودیتی دسترسی داشته باشید. و انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت کشور را بدون هیچ مشکلی و در مدت زمانی کوتاه دور بزنید. فیلتر شکن Pix VPN می‌ تواند به شما کمک کند. این برنامه که به تازگی به بازار ارائه شده است، دارای خدمات به روز و با کیفیت است.

سرور های تازه نفس و پرقدرت برنامه Pix VPN

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است. تعداد کاربرانی که از آن استفاده می‌ کنند بسیار کم است. به طوری که تنها حدود ۵۰۰ کاربر این برنامه را دانلود و نصب کرده اند. همین ویژگی باعث می‌ شود که ترافیک زیادی بر هیچ سروری اعمال نشود. و این موضوع باعث می شود که تمامی سرور ها بدون اینکه دچار افت سرعت و کیفیت شوند. بتوانند برای شما اتصالی پایدار و باکیفیت را فراهم کنند تا بتوانید بدون هیچ مشکلی در اینترنت جستجو کنید.

اتصال در کوتاه ترین زمان ممکن

این برنامه برای اینکه بتواند کاربران زیادی را به خود جلب کند. از ویژگی‌ هایی برخوردار است که باعث رضایت تمامی کاربران می‌ شود. برای مثال استفاده کردن از این برنامه بسیار راحت است. چرا که رابط کاربری آن به گونه‌ ای طراحی شده است که شما بتوانید در کوتاه ‌ترین زمان ممکن به سرورها دسترسی پیدا کنید. و به دنیای بدون محدودیت اینترنت وارد شوید.

امنیت بسیار بالای Pix VPN جهت برقراری اتصالی ایمن

این برنامه از به روز ترین پروتکل ‌های امنیتی برای افزایش امنیت شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت استفاده می‌ کند. در واقع این برنامه با رمزگذاری داده‌ های شما هنگام انتقال سبب می‌ شود. که یک مرور مطمئن و اتصالی ایمن برای شما فراهم شود. ضمن اینکه این برنامه از حریم خصوصی شما بالا ترین محافظت را انجام می‌ دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *