دانلود فیلتر شکن Planet VPN نسخه مود شده 


دانلود فیلتر شکن Planet VPN نسخه مود شده 

فیلتر شکن قوی پلنت وی پی ان برای آیفون

برای دسترسی به موارد محدود شده به راحتی می توانید فیلتر شکن Planet VPN را با لینک های مستقیم دانلود کنید. پس از آن با یک کلیک می توانید به سرور های مورد نظرتان متصل شوید و از مرور خصوصی و راحت لذت ببرید.
علاوه بر آن امکان تماشا و دانلود ویدیو ها با این برنامه برای شما امکان پذیر میشود.
همچنین به جز مرور نامحدود، این فیلتر شکن آدرس IP واقعی و مکان شما را پنهان می کند. ترافیک شما را رمزگذاری می کند و شما را ناشناس می کند. در این صورت به شما این اطمینان را میدهد، که داده های شما ایمن هستند. چرا که ما یک سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم داریم.
این برنامه با سرعت اتصال بسیار سریع تر، و حفظ حریم خصوصی و امنیت بهتری که نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار دارد، مورد استقبال کاربران است.

دریافت پیشرفته ترین امکانات با برنامه Planet VPN

ارائه بهترین خدمات در دستور کار این برنامه میباشد و رضایت کاربران پایه های این فیلتر شکن را تشکیل میدهد. شما با استفاده از این وی پی ان میتوانید به هر محتوایی که به آن نیاز دارید ولی به دلیل فیلترینگ به آن دسترسی ندارید دسترسی پیدا کنید. چرا که این برنامه با دور زدن فیلترینگ و فایروال سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی به آن ها را برای شما ممکن میسازد.

Screenshot image

با Planet VPN به صورت ناشناس با سرعت سریع مرور گردی کنید

با استفاده از این سرویس وی پی ان، موقعیت مکانی شما پنهان می شود و دیگر نمی توان فعالیت های شما را در اینترنت ردیابی کرد. همچنین این اپلیکیشن پرسرعت ، محافظ حریم خصوصی شما است و بهتر از سرورهای فیلتر شکن های دیگر عمل می کند.
به دلیل سرور های قوی و پهنای باند نامحدودی که پلنت وی پی ان ارائه میکند فوق العاده سریع است. و با قابلیت هوشمندی که دارد، موقعیت مکانی شما را به صورت خودکار شناسایی می کند. و شما را به نزدیکترین و سریعترین سرور متصل می کند. در نتیجه، اتصال شما همیشه سریع و ایمن خواهد بود . و از بسیاری از برنامه های دیگر برتری خواهید داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *