دانلود فیلتر شکن قوی Play VPN نسخه اصلی برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی Play VPN نسخه اصلی برای اندروید

فیلتر شکن رایگان پلی وی پی ان برای ویندوز

فیلتر شکن نامحدود Play VPN به ما کمک می کند تا تمامی سایت ها و برنامه هایی که به دلیل فیلرینگ و محدودیت ها جغرافیایی دسترسی به خدمات آن ها برای ما ممکن نیست را رفع انسداد کنیم. و از تمامی خدماتی که تا پیش از این برنامه از آن ها بی بهره بودیم برخوردار شویم.
به طور کلی با دانلود این برنامه و متصل شدن به سرور هایش می توانیم مروری ایمن و راحت را در سراسر جهان تجربه کنیم.

روش ایمن کردن اطلاعات شما

فناوری پلی وی پی ان، یک تونل امن و رمزگذاری شده بین دستگاه ما و سروری که به آن متصل می شویم ایجاد می کند. به صورتی که از این طریق برای ما اتصالی غیر قابل نفوذ و ایمن فراهم می ‌کند.
در نتیجه ما به کمک این برنامه می توانیم با خیالی راحت و آسوده در فضای اینترنت گشت و گذار کنیم. چرا که این برنامه به کمک رمزگذاری اتصالات ما، از داده های ما در مقابل تمامی خطرات احتمالی، هنگامی که ما از یک اتصال غیر ایمن استفاده می کنیم ما را تهدید می‌ کند، محافظت به عمل می آورد.

Screenshot image

برنامه Play VPN دارای سرور های پرسرعت

با افزایش شدت فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت، بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کار افتاده اند و دیگر قابل استفاده نیستند. اما این برنامه با داشتن سرور های بسیار پر تعداد و با کیفیت در سراسر نقاط جهان، همچنان از قدرت کافی برخوردار می باشد. و برای ما سرعت بسیار بالایی را ایجاد می‌ کند که به کمک آن می‌ توانیم در سریع ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازمان در تمامی سایت ها و برنامه ها دسترسی پیدا کنیم . و بدون به خطر افتادن اطلاعاتمان، مروری پرسرعت و نامحدود را تجربه کنیم.

بنابراین در نصب این برنامه قوی شک نکنید و نسخه جدید آن را بر روی دستگاه های خود با لینک مستقیم نصب کنید.

Screenshot image

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *