روش اتصال به سرور های Pokzmar VPN + آموزش تصویری


روش اتصال به سرور های Pokzmar VPN + آموزش تصویری

دانلود نسخه پرمیوم برنامه Pokzmar VPN با هزینه کم

برای اینکه وب سایت‌ های خارجی را باز کنید و از اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ استفاده کنید. حتما باید از فیلتر شکن ها استفاده کنید. بنابراین بهتر است که به دنبال یک فیلتر شکن پرقدرت و ایمن باشید. تا بتوانید بر تمامی محدودیت‌ های گفته شده غلبه کنید.
یکی از فیلتر شکن‌ هایی که در گوگل پلی به صورت رایگان قرار دارد و دارای سرور های رایگان و پرمیوم می‌ باشد، برنامه Pokzmar VPN است. که می‌ توانید این برنامه را به راحتی بر روی گوشی‌ های اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات این برنامه برای دور زدن هر نوع فیلترینگی استفاده کنید.

اتصال خودکار به برنامه Pokzmar VPN تنها با یک ضربه

رابط کاربری این برنامه آنقدر ساده است که هر کسی می‌ تواند از این فیلتر شکن استفاده کند. درست است که این برنامه گزینه‌ های مختلفی دارد. اما فقط یک گزینه اصلی دارد که شما با لمس کردن همان یک گزینه می‌ توانید به این برنامه متصل شوید یا اتصال خود را قطع کنید. این گزینه به اسم استارت در این برنامه وجود دارد. که اگر بر روی آن ضربه بزنید در یک چشم به هم زدن به این فیلتر شکن متصل خواهید شد.

تماشای لیست سرور های پرمیوم برنامه Pokzmar VPN

وقتی شما بر روی گزینه استارت ضربه می زنید به سروری رایگان متصل می‌ شوید. که این سرور را خود برنامه به صورت رندوم برای شما انتخاب کرده است. اما اگر وارد لیست سرور های این برنامه بشوید با سرور های پرمیوم آن روبرو می‌ شوید. که برای استفاده کردن از آن ها باید هزینه پرداخت کنید و آن ها را خریداری کنید.

اتصال به اندازه دو ساعت

یکی از گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن دارد و ممکن است برای بعضی از کاربران خوشایند نباشد. این است که شما وقتی به یکی از سرور های این برنامه متصل می‌ شوید. فقط می‌ توانید ۲ ساعت به آن متصل بمانید و پس از آن زمان فیلتر شکن شما تمام می‌ شود و باید به کشور دیگری متصل شوید.
البته شما با تماشا کردن تبلیغات می‌ توانید ۳ ساعت به این زمان اضافه کنید. و در کل ۵ ساعت به سرور دلخواه خود متصل بمانید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *