دانلود فیلتر شکن اندروید Polo Vpn بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن اندروید Polo Vpn بدون قطعی

دانلود نسخه اصلی برنامه قوی پولو وی پی ان

یکی از مشکلاتی که امروزه کاربران اینترنت با آن مواجه هستند. و به دلیل همین مشکل از بسیاری از خدمات اینترنتی جهانی بی بهره اند، محدودیت ها و فیلترینگ است، که بر اینترنت اعمال شده است. یکی از راهکارهای مقابله با این مشکل استفاده از فیلتر شکن ها میباشد. فیلتر شکن Polo Vpn یکی از بهترین و پرسرعت ترین برنامه های موجود در بازار است. که امروزه بسیاری از کاربران از آن برای دور زدن محدودیت ها و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده می کنند. این برنامه با سرعت بالای خود سبب میشود که شما بتوانید به راحتی به تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن، با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی به تماشای آنلاین فیلم و سریال بپردازید و به راحتی از اینترنت بین المللی لذت ببرید.

قابلیت kill switchبرنامه Polo Vpn

‌ یکی از مهمترین ویژگی هایی که این برنامه را به یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار تبدیل کرده است. امنیت بالای آن می باشد. این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات امنیتی به کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام داده است. یکی از این اقدامات استفاده کردن از پروتکل های مختلف امنیتی می باشد. یکی از این امکانات قابلیت kill switch می باشد. که این گونه کار می‌ کند که شما اگر به هر دلیلی اتصالتان به طور ناگهانی به سرور های برنامه قطع شود. برنامه اتصال شما را سریعا قطع می کند. و ضمن این کار اتصال شما به اینترنت را نیز خاموش میکند. تا از شما در برابر خطرات احتمالی که تهدیدتان می کند، محافظت کند. بدین صورت شما در برابر حملات هکرها به بهترین شکل محافظت می شوید.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن Polo Vpn

این وی پی ان از جمله فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. که از پنل کاربری بسیار ساده ای برخوردار میباشد. به طوری که شما برای استفاده کردن از این فیلتر شکن تنها کاری که باید انجام دهید فشردن دکمه اتصال میباشد. تا به راحتی بتوانید متصل شوید و مروری نامحدود را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *