دانلود فیلتر شکن Power Max VPN نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Power Max VPN نسخه جدید

فیلتر شکن پاور مکس وی پی ان برای اندروید

با در نظر گرفتن این موضوع که در کشور ما فیلترینگ‌ های شدیدی اعمال شده است. به صورتی که ما با اینترنت کشورمان اصلا نمی‌ توانیم برنامه‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و یوتیوب را باز کنیم. بنابراین نیاز داریم که یک فیلتر شکن برای دستگاه‌‌ های خود نصب کنیم.
ولی موضوعی که وجود دارد این است که به خاطر زیاد بودن کاربران بیشتر فیلتر شکن‌ های قوی و محبوب جدیداً افت کیفیت پیدا کردند. و دیگر نمی‌ توانند مثل قبل نیازهای ما را برآورده کنند.
اما فیلتر شکن‌ های جدیدی هم مانند برنامه Power Max VPN در کشور ما وجود دارد. که به راحتی می‌ توانیم آن را بر روی دستگاه خود نصب کنیم و از خدمات مختلف این فیلتر شکن بهره ببریم.
علت اینکه می‌ گوییم از این فیلتر شکن استفاده کنید این است که این برنامه جدید است و هنوز کاربران زیادی ندارد. در نتیجه سرور های این برنامه شلوغ نمی‌ باشند.

Screenshot image

قابلیت های فیلتر شکن Power Max VPN

همانطور که گفته شد شما با خیال راحت می‌ توانید این فیلتر شکن جدید را به صورت رایگان بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید. پس از اینکه این برنامه را نصب کردید به سادگی می‌ توانید از سرور های پرسرعت این برنامه استفاده کنید. و برای این کار لازم نیست مراحل پیچیده‌ای را طی کنید. چون این فیلتر شکن از گزینه اتصال خودکار استفاده می‌ کند تا شما با لمس کردن این گزینه بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به سروری پرسرعت متصل شوید.
دلیل اینکه می‌ توانید به راحتی محدودیت‌‌ ها را از بین ببرید این است که این فیلتر‌ شکن آدرس آی پی شما را تغییر می‌ دهد. همچنین این ویژگی باعث می‌ شود که شما ردیابی نشوید و افراد ناشناس نتوانند موقعیت مکانی شما را پیدا کنند.

پس برای انجام دادن کارهای روزمره و از بین بردن فیلترینگ‌ های موجود در گوشی همراهتان این فیلتر شکن جدید می‌ تواند گزینه مناسبی باشد. تا بتوانید فعالیت‌ های دلخواهتان را با سرعت و امنیت بالا انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *