دانلود فیلتر شکن Power VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Power VPN برای ویندوز

لینک مستقیم فیلتر شکن رایگان پاور وی پی ان

اگر شما هم برای دسترسی به سایت ها و برنامه های مسدود شده به مشکل برخورده اید می توانید فیلترشکن Power VPN را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید. زیرا این برنامه با سرورهای قدرتمندی که دارد به شما امکان می دهد که موارد محدود و سانسور شده را به راحتی باز کنید و تمام فایروال های موجود در کشور را از بین ببرید.
علاوه بر آن امکان تماشای تمام ویدیو ها در سراسر جهان برای شما امکان پذیر می شود. و می توانید با بهترین کیفیت آنها را دانلود و تماشا کنید. و هر بازی که در کشور شما در دسترس نیست را نصب کنید و با سرعت بالا آنها را انجام دهید.

حفاظت از اطلاعات خصوصی توسط Power VPN

تمام اطلاعات خصوصی و داده های شخصی شما از جمله رمزهای عبور و ایمیل‌هایتان توسط این فیلتر شکن کاملا ناشناس باقی می ماند. یعنی اگر این برنامه را روشن کنید برنامه به صورت خودکار تمام داده‌های شما را رمزگذاری و ایمن می‌کند. تا هیچ شخص ناشناسی نتواند به آنها دسترسی پیدا کند. بنابراین می توانید همیشه مروری قوی و ناشناس در تمام سایت ها داشته باشید. و بدون اینکه توسط افراد ناشناس ردیابی شوید به هر مورد سانسور شده ای دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

اتصالی امن به تمام اینترنت ها با برنامه Power VPN

شما به وسیله فیلتر شکن پاور می توانید به تمام اینترنت های موجود در کشور با هر نوع سرعتی متصل شوید. به صورتی که اگر به وای فای و هات اسپات های نا امن متصل شوید، این برنامه با رمزگذاری های قدرتمندی که دارد باعث ایمن‌ سازی این مکان های ناامن می‌شود. تا شما بتوانید به راحتی به آنها متصل شوید و مروری سریع و ناشناس را تجربه کنید. به صورت کلی توسط این برنامه هیچ گاه ردیابی نخواهید شد. زیرا دارای تونل های رمزگذاری شده است و تمام اطلاعات و داده‌های شما را از این تونل ها عبور می دهد. تا دست هیچ شخص ناشناسی به شما و اطلاعاتتان نیفتد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *