دانلود فیلتر شکن Private Browser VPN Proxy لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Private Browser VPN Proxy لینک مستقیم

برنامه Private Browser VPN Proxy برای آیفون بدون قطعی

برنامه Private Browser VPN Proxy فیلتر شکنی بی نظیر و محبوب می باشد. به طوری که امروزه تعداد زیادی از کاربران آن را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کرده اند. و از آن برای انجام کارهای روزمره خود و همچنین دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ استفاده می کنند. این برنامه امروزه چند هزار کاربر فعال دارد. که نشان از مطمئن بودن و ایمنی بالای آن است. دلیل اصلی محبوبیت بالای این برنامه خدمات بی‌نظیری است که به صورت رایگان به کاربران خود ارائه می کند. در واقع این برنامه با وجود اینکه تمامی خدماتش رایگان است، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. که سبب شده است به عنوان یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار شناخته شود.

 دستیار کار های روزانه

شما می توانید از این برنامه به عنوان ابزاری برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید. برای مثال می توانید به راحتی با استفاده از این برنامه از تمامی شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره استفاده کنید. و از خدمات بی نظیر آن برنامه‌ ها بهره ببرید. از دیگر کاربرد های این برنامه می توان به آن اشاره کرد که شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی به تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین بپردازید. و از اینترنت پرسرعت و نامحدود لذت ببرید.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات شما توسط برنامه Private Browser VPN Proxy

یکی از نگرانی‌ هایی که کاربران هنگام استفاده از فیلتر شکن های موجود در بازار دارند. امنیتی است، که ممکن است با استفاده از برخی از فیلتر شکن ها به خطر بیافتد. ولی این برنامه کاملا ایمن و قابل اعتماد می باشد. که در راستای افزایش رضایت کاربران اقدامات امنیتی گوناگونی را انجام داده است. از مهم ترین اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت شما انجام می‌دهد، رمزگذاری اتصالات شما می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *