دانلود فیلتر شکن private vpn browser با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن private vpn browser با لینک مستقیم

نسخه جدید پرایوت وی پی ان بروزر

برنامه private vpn browser یکی از بهترین و با کیفیت ترین فیلتر شکن های قابل نصب در سراسر جهان می باشد . که با قابلیت های بینظیری که دارد، به شما برای گشت و گذار در اینترنت کمک میکند. این برنامه با شکستن قفل سایت ها و برنامه های مسدود شده به شما این امکان را میدهد که به محتوای این سایت ها و برنامه ها به صورت نامحدود دسترسی پیدا کنید. همچنین به شما کمک میکند که محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و از برنامه هایی که دسترسی به آنها از شما گرفته شده است به راحتی استفاده کنید.

فیلتر شکن private vpn browser، پرسرعت و مناسب بازی

این فیلتر شکن قوی از سرعت بسیار بالایی برخوردار میباشد. دلیل اصلی این ویژگی سرور های بینظیر این برنامه میباشد. که با تعداد زیادی که دارد و پوشش جهانی که برای شما ایجاد میکند، باعث افزایش پهنای باند و سرعت شما میشود.
به واسطه ی همین سرعت بالا شما اتصالی پایدار را تجربه خواهید کرد. که همین ویژگی سبب میشود این برنامه یکی از بهترین گزینه های شما برای بازی کردن باشد. چرا که سرعت بالای این برنامه باعث میشود که شما هنگام بازی کردن دچار افت سرعت نشوید و پینگ شما بالا نرود. در نتیجه با این وی پی ان می توانید هر فیلتر شکنی را از سراسر جهان نصب کنید. تا برنامه ما به شما تجربه ی یک گیم پلی روان را هدیه کند.

Screenshot image

امنیت بالا و بی نظیر private vpn browser

این برنامه بهترین محافظت را از اطلاعات شما انجام می دهد و بهترین خدمات را در این راستا به کاربرانش ارائه میکند. یکی از اقدامات این فیلترشکن برای افزایش امنیت شما رمزگذاری اتصالات شما میباشد. که به این وسیله موجب میشود اتصالات شما غیرقابل نفوذ باشد . با این کار اشخاص ثالث دیگر نمیتوانند با هک کردن برنامه باعث به خطر انداختن امنیت شما شوند. همچنین گفتنی است این برنامه با پروتکل های امنیتی قوی و بینظیری که دارد باعث میشود که به حفظ امنیت کاربرانش معروف باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *