دانلود Pro Gamer VPN برای بازی های آنلاین اندروید


دانلود Pro Gamer VPN برای بازی های آنلاین اندروید

دانلود فیلترشکن پرو گیمر با لینک مستقیم

دانلود Pro Gamer VPN برای بازی های آنلاین اندروید! سلام رفقا ، چطورید؟ اومدیم با یه وی پی ان مخصوص بازی های آنلاین دیگه به نام پرو گیمر!

همونطور که میدونید وی پی ان های گیمینگ برای پایین آوردن پینگ شما در بازی های آنلاین کاربرد دارن! پینگ یکی از مهم ترین دغدغه های بازیکن های بازی های آنلاینه! پینگ هرچقد بالا باشه بازی کردن سخت تر و سخت تر میشه تا جایی که اصن بازی کردن ممکن نیست! از یه حدی اگر پینگتون بالا بره دیگه مهم نیست شما یه بازیکن پرو پلیر و حرفه ای هستید یا یه بازیکن تازه کار، شما در هر صورت میبازید!

ما تا چند وقت پیش به شدت مشکل پینگ رو در کشورمون در بازی های آنلاین داشتیم و با سلام و صلوات بازی میکردیم! تا اینکه دوستان محبت کردن و حالا یسری از بازی های آنلاین رو فیلتر هم کردن!!! در اینجور مواقع هست که ما به ناچار باید بریم سراغ وی پی ان ها. معمولا برای باز کردن بازی های آنلاین وی پی ان های مخصوص گیمینگ از وی پی ان های عادی بهتر عمل میکنن و پینگ بهتری رو ارائه میدن. بنا بر این ، این شما و این هم وی پی ان گیمینگ امروزمون!

این وی پی ان در گوگل پلی بیشتر از یک میلیون دانلود فعال گرفته و ویژگی های دلنشینی هم داره که باعث معروفیت و محبوبیتش شده! از جمله این ویژگی ها میشه به این مورد اشاره کرد که نیاز به هیچگونه ثبت نامی نداره – نیاز به هیچ کارتی نداره – اطلاعات شما رو جایی ذخیره نمیکنه و به کسی نمیفروشه و در اختیار هیچکس قرار نمیده و کاملا امنه و …

در کل هدف این وی پی ان اینه که در عین احترام گذاشتن به حریم شخصی شما، پینگ شما رو پایین بیاره و شما با لگ های کمتری در بازی رو به رو بشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *