نصب برنامه فعال Proget OpenVPN از گوگل + توضیحات


نصب برنامه فعال Proget OpenVPN از گوگل + توضیحات

دریافت فیلتر شکن جدید و فعال Proget OpenVPN + لینک مستقیم

خدمات اینترنتی امروزه به دلایل مختلف دچار محدودیت ‌های شدیدی شده ‌اند. خصوصاً آن هایی که برای کاربران بسیار کاربردی می‌ باشند. برای مثال از این دسته خدمات می‌ توان به شبکه‌ های اجتماعی مهم نظیر تلگرام، اینستاگرام و غیره اشاره کرد.
که شما برای حل این مشکل و دسترسی به خدمات بین‌ المللی و کارآمد در اینترنت نیازمند به یک فیلتر شکن قوی و قدرتمند هستید. تا بتوانید به کمک آن این محدودیت ‌ها را دور بزنید و از خدمات دلخواهتان در هر کجا برخوردار شوید. یکی از گزینه های موجود در بازار که می تواند گزینه ای مناسب باشد، فیلتر شکن Proget OpenVPN نام دارد.

کاربرد این برنامه چیست؟

این برنامه در واقع یک فیلتر شکن مخصوص کاربرانی است که از خدمات اپن وی پی ان استفاده می‌ کنند. شما می‌ توانید به کمک این فیلتر شکن به اکانت اپن وی پی ان خود متصل شوید. و از قدرت بالا و بسیار سریع آن برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها حتی شدید ترینشان اقدام کنید.

Screenshot image

ویژگی های برنامه Proget OpenVPN جهت حریم خصوصی مطمئن در هر کجا

حریم خصوصی شما هنگام استفاده از این برنامه کاملا دست نخورده باقی خواهد ماند. چرا که این برنامه به دلیل سیاست‌ هایی که دارد و به دنبال جذب مشتری است. به هیچ عنوان خدماتی را در نظر نگرفته است که باعث نارضایتی کاربران شود.
در واقع یکی از اقدامات این برنامه برای جذب مشتری ‌های جدید فراهم کردن بستری کاملاً ایمن و خصوصی است. تا کاربران بتوانند با خیال راحت در اینترنت جستجو کنند.
همچنین این برنامه حریم خصوصی کاملاً مطمئن و ایمن را برای شما پدید می‌ آورد. به گونه ‌ای که می‌ توانید با خیال راحت در اینترنت جستجو کنید.
چرا که این برنامه به هیچ عنوان اطلاعات شما و سوابق مرورتان را ذخیره نمی ‌کند. و یا آن ها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد.

رضایت کاربران گواهی کیفیت بالای برنامه Proget OpenVPN

این برنامه که از تعداد نسبتا کمی کاربر برخوردار می‌ باشد توانسته است نظر ۵۰۰۰ کاربر مختلف را جلب کند و از آن ها امتیاز بی‌ نظیر ۴/۷ را کسب کند. این امتیاز بالا نشان از کیفیت عالی این برنامه است. که به شما بهترین و باکیفیت‌ ترین خدمات وی پی ان را ارائه می‌ کند .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *