دانلود لینک مستقیم برنامه Prompt VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم برنامه Prompt VPN برای آیفون

نسخه اصلی فیلتر شکن Prompt VPN برای کامپیوتر

شما می ‌توانید به کمک فیلتر شکن Prompt VPN انواع محدودیت ‌های اینترنتی را دور بزنید. و به تمامی خدمات فیلتر شده ‌ای که تا قبل از استفاده از این برنامه توانایی برخورداری از آن ها را نداشتید، دست پیدا کنید. به گونه ‌ای که هیچ محدودیتی برای شما باقی نخواهد ماند. چرا که این برنامه از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و توانایی دور زدن انواع سانسور ها را برای شما فراهم می کند.

اتصالی راحت به سرور های برنامه Prompt VPN

کار کردن با این فیلتر شکن بسیار ساده و آسان است و شما می‌ توانید تنها با چند ضربه به سرور های پر قدرت و با کیفیت این برنامه در مدت زمان کوتاهی وصل شوید. برای این کار می‌ توانید از قابلیت اتصال خودکار این برنامه که مسیر اتصال را بسیار کوتاه تر می کند، استفاده کنید. تا تنها با یک ضربه به صورت اتوماتیک به سرور ها متصل شوید.

Screenshot image

محافظت از دستگاه شما

همچنین این برنامه یک فیلتر شکن مطمئن و ایمن می‌ باشد و برای این منظور از خدمات بسیار مطمئنی استفاده می‌ کند. برای مثال اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند و اتصالی غیر قابل نفوذ در برابر هکر ها را به ارمغان می‌ آورد. همچنین شرایط لازم برای مرور ناشناس در کشور را برای شما فراهم می‌ کند. که امکان گشت و گذار کردن و استفاده از خدمات را با خیالی راحت و بدون ترس از ردیابی و شناسایی شدن به ارمغان می آورد.

دسترسی به سرور های باکیفیت فیلتر شکن Prompt VPN

مهم ترین ویژگی این برنامه سرور های بسیار با کیفیت و پرقدرتش می‌ باشد. سرورهایی که در سراسر نقاط جهان وجود دارند و می‌ توانند به شما این امکان را بدهند که بتوانید در هر کجا به یکی از آن ها متصل شوید. و از قدرت لازم برای مقابله با محدودیت ‌های اینترنتی استفاده کنید. و از خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *