استفاده از برنامه Pronghorn VPN برای رفع فیلتر پیام رسان ها


استفاده از برنامه Pronghorn VPN برای رفع فیلتر پیام رسان ها

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Pronghorn VPN + رایگان

به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر شبکه های اجتماعی همه کاربران ایرانی نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارند. تا با اتصال به سرور های آن بتوانند محدودیت‌ ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن از بین ببرند. چون بدون فیلتر شکن اصلاً نمی‌ توان سایت‌ ها و بعضی از برنامه‌ ها را باز کرد. در نتیجه شما می‌ توانید فیلتر شکن Pronghorn VPN را از گوگل پلی دانلود و با استفاده از ویژگی‌ هایش و اتصال به سرور های پرقدرت آن بر فیلترینگ‌ ها به راحتی غلبه کنید.

Screenshot image

خدمات رایگان و بدون محدودیت

امروزه با افزایش هزینه‌ ها بسیاری از کاربران رایگان بودن برنامه را یکی از فاکتور های انتخاب در نظر می‌ گیرند. این برنامه نیز کاملاً به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. و شما می‌ توانید بدون کوچک ‌ترین هزینه ‌ای با متصل شدن به سرور های آن از اینترنت بین الملل برخوردار شوید. همچنین بدون اینکه محدودیتی برای شما اعمال شود از این برنامه استفاده کنید.

سرور های Pronghorn VPN با سرعت بالا در هر کشوری

این برنامه با وجود رایگان بودن امتیاز بسیار مناسبی را دریافت کرده است. این نشان از خدمات باکیفیت و سرور های پرسرعت این برنامه است که در سراسر جهان وجود دارد. و توانسته است به کمک کاربران بیاید و انواع محدودیت ‌ها را برای آن ها دور بزند.

Screenshot image

مناسب برای انجام بازی ها

به دلیل سرعت بالایی که این فیلتر شکن قادر است برای کاربران فراهم کند. این برنامه بسیار مناسب برای انجام بازی‌ های آنلاین خواهد بود. چرا که باعث می‌ شود پینگ شما هنگام انجام بازی پایین بیاید. و بازی بدون لگ و تاخیر برای شما اجرا شود. در نتیجه به طور کلی یک گیم پلی زیبا و روان را تجربه خواهید کرد.

حریم خصوصی مطمئن و ایمن در برنامه Pronghorn VPN

این برنامه بسیار باکیفیت و ایمن می‌ باشد و از حریم خصوصی شما محافظت لازم را به عمل می‌ آورد. به همین خاطر شما می‌ توانید با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. بدون اینکه نگران باشید تا آدرس آی پی و موقعیت مکانی شما به دست افراد ناشناس بیفتد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *