دانلود فیلتر شکن اندروید PRO VPN


دانلود فیلتر شکن اندروید PRO VPN

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن پرو وی پی ان برای ویندوز

اگر شما هم برای دسترسی به برنامه هایی مانند واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب با مشکل مواجه شده اید و نمی توانید از امکانات آن ها استفاده کنید. می توانید از فیلتر شکن پرسرعت PRO VPN استفاده کنید.
زیرا این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و به سادگی هر محدودیتی که در کشور وجود دارد را از بین میبرد. تا شما بتوانید با امنیت بسیار بالا در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید.

اتصال راحت به سرور ها فیلتر شکن PRO VPN

پس از اینکه فیلتر شکن پرو وی پی ان را برای خود نصب کردید، می توانید به سادگی به یکی از سرور های موجود در این برنامه متصل شوید و از امکانات آن استفاده کنید.
برای اتصال به سرور های این فیلتر شکن فقط کافی است یکی از آن ها را که از سرعت بالایی برخوردار است انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. تا اتصال شما به سرعت برقرار شود و بتوانید هر محدودیتی را به سادگی از بین ببرید.

Screenshot image

محافظت از داده های خصوصی

اگر نگران اطلاعات خصوصی خود هستید این فیلتر شکن مشکل شما را برطرف کرده است. زیرا از تمام داده‌ های شما محافظت می کند و نمی گذرد هیچ شخص ناشناسی به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کند. بنابراین می توانید با خیال راحت به یکی از سرور های این فیلتر شکن متصل شوید بدون اینکه کسی متوجه شود شما چه فعالیتی انجام می دهید.

پنهان کردن آدرس IP توسط برنامه PRO VPN

تا وقتی به سرور های این برنامه متصل باشید، موقعیت مکانی شما از دید افراد ناشناس پنهان می ماند و کسی نمی‌ تواند متوجه شود که شما در چه موقعیتی قرار دارید و چه کاری انجام می دهید. زیرا این برنامه آدرس اصلی شما را به یک کشور دیگر که به آن متصل شده اید تغییر می دهد تا مکان اصلی شما نمایش داده نشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *