دانلود برنامه Proxy for Telegram برای اندروید


دانلود برنامه Proxy for Telegram برای اندروید

دانلود فیلترشکن پراکسی برای تلگرام با لینک مستقیم

دانلود برنامه Proxy for Telegram برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید به نام پراکسی برای تلگرام که اینطور که از اسمش پیداست ، هدفش برای تلگرامه که چند سالی هست فیلتره! البته فیلترینگ فقط برای تلگرام نیست و اینروزها تقریبا همه شبکه های اجتماعی و خیلی از برنامه ها ، بازی ها و وبسایت ها فیلترن و فیلترینگ شدید و گسترده ای ما رو احاطه کرده که هممون رو مجبور کرده تا برای انجام فعالیت های عادی روزانمون از فیلترشکن ها استفاده کنیم و ما هم در این وبسایت به معرفی و نقد و بررسی فیلترشکن های مختلف میپردازیم تا به شما کمک کنیم که به اینترنت آزاد دسترسی پیدا کنید! پس با ما همراه باشید تا یه نگاه اجمالی به این وی پی ان بندازیم!

یه نکته جالبی در این وی پی ان وجود داره که در تصویر بالا هم موجوده و اون اینه که این وی پی ان دوزبانست! این فیلترشکن رو میتونید به دو زبان فارسی و انگلیسی استفاده کنید و اینطوری استفاده از این وی پی ان برای کاربرهای فارسی زبان راحت تر هم میشه.

البته اگر بخوایم از نظر فنی دقیق تر صحبت کنیم این برنامه وی پی ان نیست بلکه مجموعه ای از پروکسی هایی رو برای شما آماده کرده تا شما بتونید با استفاده ار این پراکسی ها و قابلیت استفاده از پراکسی خود تلگرام، به تلگرام دسترسی داشته باشید و ازش بهره ببرید.

این وی پی ان همچنین آمار نسبتا خوبی هم داشته و تونسته از کاربران گوگل پلی بیشتر از ۱۰۰ هزار دانلود فعال ، به معنی دانلود کامل و نصب توسط خود گوگل پلی ، دریافت کنه و همچنین کاربرانش ، بهش نمره ۴.۲ رو دادن که نمره و امتیاز نسبتا خوبی محسوب میشه!

ممنون از اینکه تا اینجای این مطلب همراهمون بودید، تا پست بعدی فعلا رفقا …


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *