نصب برنامه فعال Pulpy VPN به کمک لینک دانلود


نصب برنامه فعال Pulpy VPN به کمک لینک دانلود

دانلود فیلتر شکن Pulpy VPN نسخه مود شده

اگر به دنبال ابزاری هستید تا بتوانید به کمک آن اینترنت جهانی را از شر محدودیت موجود خلاص کنید و به خدمات آن دسترسی پیدا کنید. می‌ توانید از فیلتر شکن Pulpy VPN استفاده کنید. چرا که این فیلتر شکن شرایط لازم برای مرور نامحدود در اینترنت را برای شما فراهم کرده است. و اجازه می‌ دهد تا بتوانید با از بین بردن انواع محدودیت‌ ها به خدمات موجود در سایت ‌ها و برنامه‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. و به صورت ناشناس در اینترنت به مرورگردی بپردازید.

۱_ سرور های مطمئن و پرقدرت Pulpy VPN

این برنامه از سرور هایی برخوردار است که می‌ توانند شرایط لازم برای مرور نامحدود در اینترنت را برای شما فراهم کند. این سرور ها که از قدرت بالایی برخوردار هستند. یک اتصال پایدار، مطمئن و بسیار مناسب برای مقابله با انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم می‌ کنند. تا از این طریق به تمامی ظرفیت ‌های اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image 4

۲_ دسترسی به تمامی خدمات فیلتر شده

با قدرت و سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما قرار می ‌دهد می‌ توانید حتی شدید ترین محدودیت‌ ها را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن از بین ببرید. و به تمامی محتوا های اینترنتی دسترسی پیدا کنید. پس این برنامه گزینه مناسب برای انجام انواع فعالیت ‌های آنلاین است.

Screenshot image 1

۳_ مرور ناشناس در سایت های مختلف با Pulpy VPN

شما می‌ توانید به کمک این برنامه در یک بستر کاملاً مطمئن و ایمن گشت و گذار کنید. چرا که این برنامه شرایط لازم برای مرور ناشناس را برای شما فراهم کرده است. به گونه‌ ای که هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می‌ شوید. آی پی حقیقی شما پنهان می‌ شود و با یک آی پی جعلی که همان آی پی سرور مورد نظر است جایگزین می‌ شود.
از این طریق انواع فعالیت‌ های آنلاین شما در سایت ها به صورت پنهان و ناشناس انجام خواهد شد. و به هیچ عنوان هیچ کدام یک از این فعالیت‌ ها قابل شناسایی و ردیابی نخواهند بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *