دانلود فیلتر شکن رایگان PureVPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن رایگان PureVPN برای آیفون

دانلود فیلتر شکن PureVPN برای کامپیوتر

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران اینترنت با آن مواجه هستند، محدودیت هایی است که به اینترنت اعمال شده است. این محدودیت ها سبب می شود که کاربران اینترنت از بسیاری از خدمات اینترنت جهانی بی بهره باشند. ولی برنامه PureVPN فیلتر شکنی با قدرت و سرعت بالاست. که این مشکل را حل کرده و با دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده، دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای کاربران ممکن می‌کند. این برنامه با سرعتی که به کاربران خود می دهد. سبب می‌شود که آنها بتوانند به راحتی به هر چیزی که به دنبال آن هستند دسترسی پیدا کنند.

مرور ناشناس و ایمن با برنامه PureVPN

یکی دیگر از مزیت های این وی پی ان امنیت فوق العاده بالای آن است. این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام می‌دهد. یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که با استفاده از آن کاربر می‌تواند به راحتی مروری ایمن و ناشناس داشته باشد. این موضوع سبب می‌شود که امنیت کاربر از این لحاظ تامین شود و هیچ مشکلی برای آن پیش نیاید. این مهم این گونه فراهم می شود که هنگام استفاده شما از این برنامه و اتصال شما به سرور هایش آی پی حقیقی شما را پنهان می‌کند. و آی پی سروری را که به آن متصل هستید، را به عنوان آی پی شما معرفی می کند. بدین صورت برای شما شرایطی فراهم میشود که مروری ناشناس داشته باشید. بنابراین دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهند بود.

Screenshot image

کاهش حجم مصرفی PureVPN

این وی پی ان یک فیلتر شکن کم مصرف است. بدین معنا که این فیلتر شکن برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های مشابه موجود در بازار از حجم اینترنتی کمی استفاده می‌کند. و بدین صورت به شما در کمتر کردن هزینه هایتان به صورت غیرمستقیم کمک می کند. چرا که با استفاده از این وی پی ان حجم کمتری از اینترنت مصرف می کنید. و دیگر نیاز به خریداری بسته های متعدد اینترنت نخواهید داشت. همچنین گفتنی است که این وی پی ان باتری کمی نیز از گوشی شما مصرف می‌کند. و به سلامتی گوشی شما نیز کمک می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *