دانلود Qatar Vip VPN برای اندروید


دانلود Qatar Vip VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن کشور قطر نسخه وی ای پی

دانلود Qatar Vip VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ در یکی از پستای قبلیبه بررسی وی پی ان کشور قطر پرداختیم و حالا اومدیم پیشتون با وی پی ان قطر وی ای پی! فقط بچه ها به این نکته دقت کنید که این نسخه وی ای پی و قطر معمولی هیچ ربطی به همدیگه ندارن و حتی سازندگانشون هم یکی نیستن و اینطور نیست که این نسخه وی ای پی و خفن تر وی پی ان قبلی باشه!

وی پی ان قطر وی ای پی روی پلتفرم گوگل پلی قابل دانلوده و شما میتونید با مراجعه به وبسایت و یا برنامه گوگل پلی، اون رو دانلود کنید. جالبه که بدونید این وی پی ان تا الان موفق شده تا بیش از 50 هزار دانلود فعال از کاربران این پلتفرم دریافت کنه و البته همچنین کاربران خودشم در این پلتفرم بهش نمره 4.3 رو دادن و در مجموع یا آمار متوسطی رو برای این وی پی ان ساختن.

در توضیحات این قطر وی ای پی توضیحات زیادی داده نشده و مواردی که در اون گفته شده بسیار کمه اما لا به لای همین توضیحات کم، به این اشاره شده که این وی پی ان براتون بیشتر از 50 تا سرور داره! و اما نکته عجیب وقتیه که به دسترسی هایی که این وی پی ان از گوشیتون نیاز داره نگاه میکنیم!دسترسی ها برای وی پی ان یکم زیاد از حدن و من دانلود این وی پی ان رو به شخصه توصیه نمیکنم اما اگر شما قصد دانلود این وی پی ان رو دارید حتما دسترسی های لازم این وی پی ان رو خودتون شخصا چک کنید چون مسئولیت دانلود این وی پی ان و عواقبش تماما با خودتون خواهد بود!

مرسی از اینکه تا اینجای مطلب همراهمون بودید، ما در این سایت به بررسی و معرفی انواع وی پی ان ها میپردازیم! خوشحال میشیم اگر پست های دیگرمون رو هم یه نگاهی بندازید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *