دانلود QATAR VPN برای اندروید


دانلود QATAR VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن قطر با لینک مستقیم

دانلود QATAR VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ وی پی ان جدید میخواستید؟ بفرمایید اینم وی پی ان کشور قطر! بریم سراغش

اولین نکته ای که میخوام راجع به این وی پی ان بگم اینه که حتما خودتون قبل از اینکه این وی پی ان رو دانلود یا نصب کنید، البته اگر قصد دانلودش رو داشتید، حتما به گوگل پلی مراجعه کنید و دسترسی هایی که این وی پی ان از دستگاه اندرویدی شما نیاز داره رو مطالعه کنید! خیلی مهمه که بدونید که برنامه ای که دارید روی گوشیتون نصب میکنید، دقیقا به چه بخش هایی از گوشیتون و حتی اطلاعاتتون دسترسی داره و اهمیت این قضیه برای وی پی ان ها بیشتر هم هست!

از نظر ظاهری این وی پی ان انقدر حرفی برای گفتن نداره! یه طراحی ظاهری ساده و ناشیانه که شاید اصلا برای کاربر چشم نواز و زیبا نیست و اصلا نمیتونه راضی کننده باشه! بعضی از وی پی ان ها انقدر طراحی ظاهری زیبایی برای خودشون ساختن که شما حتی قبل از اینکه وی پی ان مورد نظر رو دانلود کنی، حس میکنی که کاملا با یه وی پی ان حرفه ای طرفی! که خب متاسفانه این وی پی ان جزو اون دسته نیست.

نمره و تعداد دانلود این وی پی ان هم در یک رنج متوسط رو به پایینه و خیلی مهیج نیست و در بخش توضیحاتش توضیح داده که این وی پی ان چطور میتونه برای شما امنیت در دنیای اینترنت رو همراه داشته باشه! همونطور که میدونید وی پی ان ها علاوه بر نقش عبور از فیلترینگ، نقش امنیتی هم برای شما بازی میکنند و امنیت شما رو در فضای آنلاین افزایش میدن و حریم شخصی شما رو محافظت میکنن!

در کل و در بخش جمع بندی ، حتی بدون بررسی فنی هم میتونم این رو توصیه کنم که دانلود این وی پی ان خیلی مناسب نیت ولی قصد داریم نسخه وی ای پی از وی پی ان قطر رو در پست های بعدی معرفی کنیم! پس با ما همراه باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *