نصب فیلتر شکن جدید و به روز Quantum Guard VPN


نصب فیلتر شکن جدید و به روز Quantum Guard VPN

دانلود فیلتر شکن Quantum Guard VPN به همراه روش استفاده

فیلتر شکن Quantum Guard VPN که یک برنامه تازه نفس و کم کاربر می‌ باشد. می‌ تواند به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی از خدمات موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده برخوردار شوید. و بدون هیچ مشکلی آن ها را اجرا کنید. علت این موضوع ویژگی های کاربردی این برنامه است که در ادامه به آن ها ذکر می کنیم.

سرور های تازه نفس و بدون شلوغی برنامه Quantum Guard VPN

به طور کلی تنها هزار کاربر این برنامه را دانلود و نصب کرده اند. به همین دلیل است که سرور های این برنامه علاوه بر اینکه کیفیت بالایی دارند. به دلیل عدم شلوغ بودن می‌ توانند بهترین سرعت را برای شما فراهم کنند. و به شما امکان مروری نامحدود در اینترنت را با دور زدن فیلترینگ ‌ها در سریع‌ ترین زمان ممکن بدهند.

مناسب برای استفاده از شبکه های اجتماعی

از آنجایی که سرور های این برنامه از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می‌ توانند سرعت عالی را برای شما فراهم کنند. برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها خصوصاً فیلترینگ اعمال شده بر شبکه ‌های اجتماعی مناسب می‌ باشند. پس شما می‌ توانید به کمک این برنامه ‌ها فیلترینگ برنامه واتساپ را به سادگی از بین ببرید. و از یک تماس تصویری با کیفیت و بدون قطع و وصلی لذت ببرید.

Screenshot image

Screenshot image

امنیت نامناسب Quantum Guard VPN جهت استفاده

هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنید، حریم خصوصی شما در معرض خطر قرار خواهد بود. چرا که این برنامه هم داده ‌های شما را به اشخاص ثالث هم رسانی می‌ کند. و هم برخی از اطلاعات شما را ذخیره می‌ کند. این موضوع آسیب پذیری شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت را به شدت افزایش می دهد. البته این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند تا خطرات کمتری آن ها را تهدید کند.

در کل کیفیت اتصالی که برای شما هنگام استفاده از این برنامه فراهم می‌ شود. به قدری بالا بوده است که امتیاز بالای ۴.۶ را از کاربران دریافت کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *