دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن QUEENCEE VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن QUEENCEE VPN برای آیفون

فیلتر شکن پرسرعت QUEENCEE VPN + رایگان برای ویندوز

به کمک فیلتر شکن QUEENCEE VPN می توانید به تمام برنامه ها و سایت هایی که تا پیش از این برنامه به دلیل محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت دسترسی نداشتید، دسترسی پیدا کنید. چرا که این برنامه با قدرت و با سرعت بسیار بالایی که دارد محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را دور میزند. و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را برای شما امکان پذیر می کند. در واقع این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات ممکن به کاربران طراحی شده است.

انتخاب آسان سرور های برنامه QUEENCEE VPN

شما می‌ توانید با ورود به این برنامه و مراجعه به لیست سرورها، سرعت و کیفیت آن ها را مشاهده کنید. و بسته به نیاز خودتان سرور مورد نظرتان را انتخاب و به آن متصل شوید. و با اتصال پایدار و پر سرعتی که برایتان فراهم می‌ شود به مرورگردی در اینترنت بپردازید. یا می توانید از قابلیت انتخاب خودکار سرور این برنامه استفاده کنید و به صورت خودکار به سریع ترین سرور ممکن متصل شوید.

صرفه جویی در مصرف باتری و ذخیره اطلاعات

یکی از ویژگی های خوب و قابل تحسین این وی پی ان فضای اشغالی کم آن نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. همچنین گفتنی است که این برنامه نسبت به سایر فیلتر شکن‌ ها مصرف باتری کمتری دارد. و برخلاف بسیاری از آن ها که باتری گوشی را به شدت مصرف می‌ کنند، در صرفه جویی مصرف انرژی به شما کمک میکند.

Screenshot image

امنیت بالا و حفاظت از داده ها توسط QUEENCEE VPN

با استفاده از این فیلتر شکن می توانید از حریم خصوصی آنلاین خود با قابلیت رمزگذاری پیشرفته محافظت کنید.
همچنین گفتنی است شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام ندارید و بدون نیاز به آن می توانید برنامه را نصب و وارد فیلتر شکن شوید و از خدمات نامحدود آن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *