روش دانلود فیلتر شکن QueVPN برای ایرانسل


روش دانلود فیلتر شکن QueVPN برای ایرانسل

نصب برنامه جدید QueVPN با لینک مستقیم

اگر به دنبال ابزاری مناسب هستید که به کمک خدمات موجود در آن بتوانید انواع محدودیت‌ های موجود در اینترنت را دور بزنید. فیلتر شکن QueVPN می‌ تواند گزینه مناسب برای شما باشد.
این فیلتر شکن باکیفیت که به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب می‌ باشد. می تواند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ها را به شما هدیه کند.

۱_ استفاده از سرور های پرتعداد

این برنامه از سرور های زیادی در سراسر نقاط جهان برخوردار است. به گونه‌ ای که حتی در کشور هایی مانند استرالیا نیز دارای سرور است. این تعداد بالای سرور ها به شما این امکان را خواهد داد. که بتوانید به کمک این پوشش جهانی در مدت زمانی کوتاه ‌تر به یک سرور مناسب متصل شوید.

۲_ نامناسب بودن QueVPN برای برخی از اینترنت ها

این برنامه با برخی از اینترنت ‌ها سازگاری ندارد و نمی‌ تواند به کمک آن اینترنت، برای شما یک اتصال مناسب به همراه بیاورد. برای مثال این برنامه برای اینترنت شرکت مخابرات مناسب نیست. و اگر از این اینترنت استفاده می‌ کنید، بهتر است از سایر فیلتر شکن‌ ها بهره‌مند شوید.

۳_ خرید اکانت پرمیوم در برنامه QueVPN با قیمت مناسب

این برنامه به صورت پیش فرض به صورت رایگان به شما خدماتش را ارائه می‌ کند. اما شما می‌ توانید برای دریافت خدمات با کیفیت، اکانت پرمیوم برنامه را خریداری کنید. تا هم از سرور های اختصاصی و پرقدرت‌ تر برخوردار شوید، هم بتوانید بدون تبلیغات مزاحم از این برنامه استفاده کنید.

۴_ استفاده ساده و راحت

شما می‌ توانید با مراجعه به لیست سرور های برنامه سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن در زمانی کوتاه به آن متصل شوید. اگر نتوانستید اتصالی را برقرار کنید می‌ توانید سرور مورد نظر را عوض کنید. که این کار به صورت دستی نیز به راحتی امکان پذیر است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *