دانلود فیلتر شکن رایگان Quick Hub VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان Quick Hub VPN برای ویندوز

نسخه جدید فیلتر شکن کوییک هاب وی پی ان

امروزه با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی ، همه ما برای دسترسی به برنامه های مسدود شده نظیر شبکه های اجتماعی نیاز به یک فیلتر شکن قوی داریم. تا بتوانیم فیلترینگ این برنامه ها را از بین ببریم و به ما امکان بدهد به صورت نامحدود به آن‌ها دسترسی داشته باشیم. فیلتر شکن Quick Hub VPN یک برنامه ایمن و پرسرعت می باشد که از خدمات و ویژگی های خوبی برخوردار است. و با اتصال به سرور های پرسرعت و قدرتمندی که این برنامه دارد، می توانیم به آسانی به خدمات مورد نظرمان که محدود شده اند، دسترسی پیدا کنیم.

فیلتر شکن Quick Hub VPN مناسب برای شبکه های اجتماعی

این وی پی ان یکی از بهترین فیلتر شکن هایی می باشد که ما می توانیم از آن برای باز کردن فیلترینگ شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام استفاده کنیم. همچنین این برنامه به دلیل سرعت و قدرت بسیار بالایی که دارد می تواند به ما امکان رفع انسداد این برنامه ها را بدهد.

Screenshot image

افزایش ایمنی با فیلتر شکن Quick Hub VPN

اکثر ما هنگام گشت و گذار در اینترنت نگران به سرقت رفتن اطلاعات و یا آسیب رسیدن به دستگاهمان هستیم. اما این فیلتر شکن با پروتکل ها و اقدامات امنیتی که دارد باعث می شود، هنگامی که ما از این برنامه برای مرورگردی استفاده می کنیم، مروری ایمن و به دور از هرگونه خطری را تجربه کنیم.
از اقدامات امنیتی این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین پنهان کردن موقعیت ما به منظور ناشناس کردن دستگاهمان اشاره کرد.

سرور های رایگان و پرسرعت

ما می توانیم به راحتی به تمام سرور های قوی برنامه کوییک هاب وی پی ان متصل شویم، بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه برای استفاده از خدمات این برنامه داشته باشیم. همچنین با مراجعه به لیست سرور های این برنامه و با توجه به سرعت و کیفیت سرور های موجود در این وی پی ان، می توانیم سرور مورد نظرمان را انتخاب کنیم. و یا می توانیم از قابلیت اتصال خودکار این برنامه استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *