دانلود فیلتر شکن پرسرعت Quick Lite VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Quick Lite VPN برای کامپیوتر

نسخه جدید برنامه کوییک لایت وی پی ان برای اندروید

امروزه به علت افزایش محدودیت ها، فیلتر شکن های زیادی از دسترس کاربران خارج شده اند و دیگر از قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت های اینترنتی برخوردار نمی باشند. اما فیلتر شکن Quick Lite VPN یک برنامه رایگان و قدرتمند است که با وجود افزایش شدت محدودیت های اعمال شده بر اینترنت، هنوز از قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ها برخوردار است. و به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید با نصب آن بر روی دستگاهتان و متصل شدن به یکی از سرور های با کیفیتش در زمان کوتاهی به خدمات مسدود شده موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

نماگرفت

رمزگذاری تمامی اطلاعات برای حفاظت شخصی

برنامه Quick Lite VPN به کمک بهترین اقدامات امنیتی از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی که ممکن است امنیت شما را تهدید کند، محافظت می کند. از مهمترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما به منظور ایجاد یک اتصال مطمئن و غیر قابل نفوذ می باشد. به کمک این ویژگی شما می توانید با خیالی راحت و آسوده از انواع خدمات موجود در اینترنت استفاده کنید. چرا که دیگر هیچ خطری امنیت دستگاه و حریم خصوصی شما را تهدید نخواهد کرد.

سرور های پرسرعت و باکیفیت فیلتر شکن Quick Lite VPN

تمامی سرور های موجود در این برنامه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. علاوه بر کیفیت بالا تعداد این سرور ها نیز بسیار زیاد می باشند. چرا که اگر یک سرور از دسترس خارج شد و یا با افت سرعت به دلیل شلوغی مواجه شد، شما بتوانید با سرور های دیگر آن را جایگزین کنید. و بدون هیچگونه قطعی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. علاوه بر آن این سرور ها با ایجاد یک پوشش جهانی برای شما سرعتی بالا و اتصالی پایدار را ایجاد می ‌کنند. که به شما این امکان را می دهند تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *