دانلود فیلتر شکن جدید QuickVpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن جدید QuickVpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن کوییک وی پی ان به صورت رایگان

اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید به کمک آن محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن QuickVpn یکی از بهترین گزینه های شما برای این منظور می باشد. شما با استفاده از این برنامه می توانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. و به راحتی به تمامی ظرفیت های اینترنت دسترسی یابید. از مزیت های این برنامه می توان به امنیت بینظیر و سرعت بسیار بالای آن اشاره کرد. که شما با استفاده از این ویژگی‌ ها می‌توانید تجربه‌ای بی‌نظیر از یک اینترنت آزاد و بدون محدودیت را تجربه کنید.

امنیت بینظیر فیلتر شکن QuickVpn

از مهمترین دلایلی که سبب می‌ شود کاربران کوییک وی پی ان را به عنوان فیلتر شکن گوشی خود انتخاب کنند. امنیت فوق العاده ای است که این برنامه برای آنها تامین می‌کند. این برنامه برای این منظور اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌دهد. رمزگذاری اتصالات آنها می باشد. که برای انجام این کار اتصالات کاربران خود را از یک تونل رمزگذاری شده ایمن عبور می دهد. بدین شکل اتصالات آنها را ناشناس میکند. همچنین رمزگذاری اتصالات کاربران سبب می‌شود تا برای آنها اتصالی ایمن و غیرقابل نفوذ فراهم شود. و به این صورت از دست اشخاص ثالث در امان خواهند بود. و هیچ گونه خطری اطلاعات شخصی آنها را تهدید نخواهد کرد.

Screenshot image

خدمات کاملا رایگان برنامه QuickVpn

تمامی خدمات و امکاناتی که این وی پی ان به کاربران خود ارائه می‌ کند، رایگان است. و کاربران برای برخورداری از این خدمات نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نخواهند بود. بنابراین شما می‌توانید به صورت کاملاً رایگان از این برنامه و امتیازات آن بهره ببرید. تمامی امکانات این برنامه با وجود رایگان بودن از کیفیت بالایی برخوردار اند. و حتی در زمینه‌ هایی قابلیت مقایسه با فیلتر شکن های پولی را نیز دارد. و بدین صورت است که این فیلتر شکن به یکی از محبوب ترین برنامه های موجود در بازار تبدیل شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *