دانلود فیلتر شکن QVPN نسخه اصلی + برای اندروید


دانلود فیلتر شکن QVPN نسخه اصلی + برای اندروید

فیلتر شکن رایگان کیو وی پی ان برای آیفون نامحدود

فیلتر شکن QVPN یکی از بهترین نرم افزار های ارائه کننده خدمات وی پی ان می باشد. که این برنامه به شما این امکان را می‌ دهد تا بدون شناسایی شدن یا ترس از لو رفتن اطلاعات خصوصیتان به راحتی محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر سایت ها و برنامه های مسدود شده را دور بزنید و به خدمات دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

دارای سرور های متعدد

برنامه کیو وی پی ان از سرور های متعدد و بسیار با کیفیت در سراسر نقاط جهان برخوردار است. که تک تک آن ها از کیفیت بالا و بی‌ نظیری برخوردار هستند. به همین دلیل است که سرعت اتصالی که این برنامه برای شما ایجاد می کند بسیار بالا و پایدار می باشد. همچنین گفتنی است پهنای باندی که این برنامه برای شما ایجاد می‌ کند نیز نامحدود است. بنابراین شما با استفاده از این برنامه می توانید تجربه بی نظیر از یک مرور پرسرعت و همچنین اتصالی پایدار را تجربه کنید.

امنیت و‌ حفاظت بالا با فیلتر شکن QVPN

یکی از بهترین و کاربردی ترین خصوصیات این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد. این برنامه به کاربران این امکان را می ‌دهد تا با خیالی راحت از اینترنت استفاده کنند.
یکی از اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت شما رمزگذاری اتصالاتتان می باشد. در واقع این وی پی ان با رمزگذاری اتصالات شما، اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذی را برایتان فراهم می‌ کند. که از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

Screenshot image

استفاده آسان و راحت از برنامه QVPN

استفاده از این فیلتر شکن بسیار راحت و آسان می باشد. دلیل این امر وجود رابط کاربری ساده و بسیار کاربردی این برنامه است. که کار را برای کاربران راحت کرده است. چرا که دیگر خبری از منو های پیچیده در این برنامه نخواهد بود. و شما تنها کاری که می بایست برای متصل شدن به سرور های این برنامه انجام دهید فشردن دکمه اتصال می باشد. با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به بهترین سرور در آن لحظه متصل خواهید شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *