دانلود Rabbit VPN برای اندروید


دانلود Rabbit VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن محبوب خرگوش با لینک مستقیم

دانلود Rabbit VPN برای اندروید! سلام رففقا حالتون چطوره؟ امروز یه وی پی ان براتون اوردیم که در نوع خودش ترکونده! این وی پی ان احتمالا سازنده فارسی زبان داره چون همه جای این وی پی ان ردپای زبان فارسی دیده میشه! حتی تو بنر های صفحه گوگل پلی این وی پی ان هم از زبان فارسی استفاده کرده و به همین خاطر تونسته نظر کاربرهای فارسی زبان رو به خودش جلب کنه و این اتفاق یعنی بازدید و دانلود بیشتر برای این وی پی ان.

همونطور که در تصویر هم مشاهده میکنید ، این وی پی ان سرورهای مختلفی از کشور های مختلف براتون آماده کرده که با اتصال به هر کدومشون یه آی پی جدید نصیبتون میشه و دیگه آی پی خودتون در معرض دید عموم نیست و با اینکار میتونید با درجه بالاتری از امنیت و همچنین هویت ناشناس به فعالیتتون در اینترنت بپردازید!

مشاهده میکنید که این وی پی ان در این بنر تصویر لوگوی اپراتورهای داخلی یعنی ایرانسل و همراه اول و رایتل رو قرار داده و ادعا میکنه که با این اپراتورها سازگاری داره!

همونطور که در ابتدای توضیحات گفته بودیم ، این وی پی ان تعداد دانلود خوبی از کاربران ایرانی کسب کرده و تونسته فقط از پلتفرم گوگل پلی ، بیشتر از ۱۰۰ هزار دانلود فعال کسب کنه که خود این موضوع بهش کمک میکنه تا بیشتر دیده بشه. نمره ای که کاربران به این وی پی ان دادن هم نمره ۴.۷ از ۵ بوده که نمره بسیار خوبی برای یه وی پی ان در گوگل پلی محسوب میشه و در این امتیازدهی بیشتر از ۱۰ هزار نفر شرکت داشتن که همین تعداد اعتبار امتیاز رو بالا میبره!

البته نا گفته نماند که سازنده این وی پی ان فیلترشکن های دیگری هم ساخته که اونها حتی از این وی پی ان هم بیشتر دانلود شدن که در پست های بعدی به معرفی اون ها هم میپردازیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *