فیلتر شکن Radar VPN برای مرور مطمئن و آزاد در اینترنت


فیلتر شکن Radar VPN برای مرور مطمئن و آزاد در اینترنت

دریافت فیلتر شکن رادار وی پی ان برای اندروید

اگر مبنای دانلود فیلتر شکن برای شما امنیت بالا و همچنین سرعت بینظیر باشد. یکی از بهترین گزینه‌ های موجود در بازار فیلتر شکن Radar VPN است. چرا که این برنامه بر خلاف فیلتر شکن ‌های معروف از تعداد زیادی کاربر برخوردار نیست. در نتیجه سرور هایش دچار شلوغی بیش از حد و افت سرعت نمی ‌شوند. و شما می توانید با خیالی راحت در اینترنت گشت و گذار کنید.

سرور های پرقدرت در سراسر نقاط جهان

همانطور که پیشتر بر روی این موضوع مانور داده شد. سرور هایی که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد، همگی از کیفیت بالا برخوردار هستند. ضمن آنکه در سراسر نقاط جهان مانند ارمنستان، سنگاپور، کانادا و سایر نقاط مهم جهان پراکنده شده اند. بنابراین شما در هر کجا که باشید می‌ توانید به یکی از این سرور ها برای مروری نامحدود و مطمئن متصل شوید. و از سرعت کافی برای مقابله با فیلترینگ استفاده کنید.

بدون محدودیت در استفاده از قدرت برنامه Radar VPN

شما بدون هیچ گونه محدودیتی می‌ توانید از تمامی خدمات موجود در برنامه استفاده کنید. این ویژگی سبب می‌ شود که این برنامه بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن‌ ها دارای خدمات نامحدود باشد.

Screenshot image

استفاده آسان از خدمات موجود در برنامه Radar VPN

یک نکته مثبت دیگر در مورد این فیلتر شکن نحوه استفاده از آن می‌ باشد. که بسیار ساده و آسان است. چرا که رابط کاربری این برنامه که از طراحی جذاب نیز برخوردار است. به گونه‌ ای طراحی شده است که شما بتوانید تنها با یک کلیک به سرور های قدرتمند آن متصل شوید. و از سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار شوید.

Screenshot image

مرور کردن بدون شناسایی شدن در اینترنت

این برنامه با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما و جایگزین کردن آن با یک آی پی جعلی باعث می‌ شود که بدون اینکه فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت مرور کنید.

یک نکنه منفی راجب برنامه رادار وی پی ان

این برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات خصوصی شما را جمع آوری و ذخیره کند. که این ویژگی سبب می‌ شود آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی بالا رود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *