دریافت فیلتر شکن Rad Net VPN برای گوشی اندروید قدیمی


دریافت فیلتر شکن Rad Net VPN برای گوشی اندروید قدیمی

نصب فیلتر شکن Rad Net VPN برای اینستاگرام

امروزه بسیاری از فیلتر شکن ‌های قدیمی به دلیل تعداد زیاد کاربران و افزایش ترافیک آن ها بر روی سرور هایشان از کار افتاده اند. و یا دچار افت سرعت شدیدی شده اند. بنابراین بسیاری از کاربران به دنبال فیلتر شکن جدید هستند. که تعداد کاربران محدود داشته باشند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها که شما می‌ توانید آن را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید، برنامه رایگان Rad Net VPN می‌ باشد.

علت نصب برنامه Rad Net VPN :

سرور های پرتعداد و خلوت

این برنامه از صد سرور مختلف در سراسر نقاط جهان برخوردار است. به صورتی که حتی در کشور هایی که فیلتر شکن‌ های معروف سرور ندارند نیز دارای سرور می‌ باشد.
برای مثال کشور آرژانتین که کمترین فیلتر شکنی در این کشور دارای سرور می‌ باشد را این برنامه دارا است. همچنین این سرور ها به دلیل تعداد کم کاربران خلوت هستند. بنابراین دچار افت سرعت و کیفیت نمی‌ شوند.

Screenshot image

کار کردن آسان با Rad Net VPN

استفاده از خدمات موجود در این برنامه کاری بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که طراحی برنامه باعث شده است که شما بتوانید با استفاده از قابلیت اتصال خودکار تنها با یک ضربه به سریع ‌ترین سرور متصل شوید. ضمن اینکه این برنامه نیازی به پیکربندی و ثبت نام ندارد که باعث افزایش سهولت استفاده از برنامه می‌ شود.

Screenshot image

امنیت برنامه Rad Net VPN چگونه است؟

در مورد امنیت این فیلتر شکن یک نکته منفی وجود دارد. و آن هم این است که این برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات خصوصی ما را با اشخاص ثالث در میان بگذارد. برای مثال ممکن است این اطلاعات شامل مکان شما باشد.
اما نکات مثبتی نیز در مورد امنیت آن وجود دارد. برای مثال داده‌ های شما هنگام انتقال کاملا رمزگذاری و خصوصی می شوند. همچنین این برنامه هیچگونه اطلاعاتی از ما را ذخیره نمی‌ کند. که باعث کاهش آسیب پذیری ما در برابر خطرات می‌ شود.

این برنامه را همان طور که گفته شد می‌ توانید از منبع معتبر گوگل پلی دریافت کنید. به طور کلی تنها ۱۰۰ کاربر را دارا می‌ باشد و بسیار تازه نفس و ناشناخته است.

آموزش اتصال به این برنامه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *