فیلتر شکن فعال Rain VPN برای رفع فیلترینگ اینترنت


فیلتر شکن فعال Rain VPN برای رفع فیلترینگ اینترنت

دریافت آپدیت جدید فیلتر شکن Rain VPN

یکی دیگر از فیلتر شکن ‌های نسبتاً ناشناسی که در اینترنت وجود دارد فیلتر شکن Rain VPN می‌ باشد. این برنامه که از تعداد کاربران بسیار محدود برخوردار است می‌ تواند سرعت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را در اختیار شما قرار دهد. و به شما این امکان را می‌ دهد که به کمک امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌ دهد به انواع خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

مهم ترین ویژگی های فیلتر شکن Rain VPN :

ضمانت امنیت داده های شما

این فیلتر شکن از امنیت بسیار مناسبی برخوردار است و به کمک خدمات حرفه‌ ای، امنیت کاربرانش را تضمین می‌ کند. ضمن اینکه داده ‌های شما هنگام انتقال توسط این برنامه رمزگذاری می‌ شوند و یک اتصال مناسب و کاملاً ایمن برای شما فراهم خواهد شد. همچنین برنامه گوگل پلی، امنیت این برنامه را تضمین می‌ کند.

بدون مراحل پیچیده از فیلتر شکن Rain VPN استفاده کنید:

استفاده از خدمات موجود در این برنامه کاری بسیار راحت است، چرا که طراحان آن به گونه ‌ای رابط کاربری آن را طراحی کرده ‌اند. که به شما این امکان را می‌ دهند تا بتوانید بدون هیچگونه مشکلی تنها با چند کلیک ساده خدمات این برنامه را فعال کنید.
سپس به یکی از سرور های موجود متصل شوید و از قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها استفاده کنید. و از این طریق از تمامی ظرفیت ‌های موجود در اینترنت برخوردار شوید.

استفاده از شبکه های اجتماعی خارجی

شما به کمک این برنامه می‌ توانید به راحتی محدودیت‌ ها و فیلترینگ اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی محبوب نظیر تلگرام، اینستاگرام و سایر برنامه ‌ها را از بین ببرید و از خدمات موجود در آن ها به راحتی استفاده کنید. همچنین این برنامه قدرت بالایی دارد و این امکان را در اختیار شما قرار می‌ دهد تا هر نوع سانسوری را دور بزنید.

فیلتر شکن Rain VPN را از کجا دانلود کنیم؟!

شما در صورت برخورداری از یک سیستم عامل اندرویدی می‌ توانید از این برنامه به سادگی استفاده کنید. چرا که این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی است. که با وارد شدن به این برنامه و سرچ اسم آن می‌ توانید به سادگی آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *