روش نصب آسان Random VPN برای گوشی سامسونگ


روش نصب آسان Random VPN برای گوشی سامسونگ

آپدیت جدید فیلتر شکن Random VPN بدون محدودیت

فیلتر شکن‌ های زیادی در بازار وجود دارند. اما کمتر فیلتر شکنی مانند برنامه Random VPN وجود دارد. که خدمات به روز و کاربردی را به کاربران ارائه کند. و یک وی پی ان همیشه فعال را در اختیار آن ها قرار بدهد. شما می ‌توانید این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کنید و با استفاده از خدمات کاربردی آن از یک اینترنت بدون محدودیت و آزاد لذت ببرید.

روش اتصال سریع و پایدار به کمک سرور های قدرتمند Random VPN

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید زمان اتصال به سرور های این برنامه بسیار کوتاه است. و تنها پس از گذشت زمانی اندک از کلیک بر روی دکمه اتصال، شما خواهید توانست از اینترنت جهانی استفاده کنید.
چرا که سرور ها با اتصالی پایدار و قدرتمند که برای شما ایجاد کرده‌ اند انواع محدودیت ‌ها را از بین می‌ برند و اینترنت جهانی را برای شما به ارمغان می آورند.

تست سرعت اتصال برقرار شده

این برنامه قابلیتی دارد که به شما این امکان را می ‌دهد سرعت اتصالی که برای شما ایجاد شده است را تست کنید. و سرعت آن را هنگام آپلود و دانلود به دست بیاورید. که این موضوع به مدیریت مرورگردی شما کمک بسیار زیادی می‌ کند.

Screenshot image

تونل کردن برنامه ها برای استفاده از خدمات

این برنامه قابلیتی دارد که به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید برنامه‌ هایی که می‌ خواهید از خدمات وی پی ان استفاده کنند را تعیین کنید. این ویژگی به شما این امکان را خواهد داد. که از خاموش روشن کردن بیش از حد برنامه جلوگیری کنید. و تنها هنگام استفاده از برنامه ‌هایی که فیلتر هستند از این فیلتر شکن استفاده کنید.

خرید اکانت پولی و پرمیوم برنامه Random VPN

خدماتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد به صورت رایگان قابل استفاده خواهد بود. و شما نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. اما می‌ توانید با پرداخت مبلغ اندک خدماتی که دریافت می‌ کنید را بهبود ببخشید و از سرعتی بسیار بالاتر برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *