دانلود فیلتر شکن رایگان Rare Vpn برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن رایگان Rare Vpn برای گوشی همراه

دانلود نسخه اصلی برنامه Rare Vpn

برای دسترسی به هر چیزی که در کشور شما مسدود شده است فقط کافی است فیلتر شکن Rare Vpn را توسط لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. و از امکانات و ویژگی های مختلف آن بهره ببرید. این برنامه دارای سرور های امن و پر سرعت در کشورهای مختلف می باشد. که شما می توانید تنها با یک کلیک به هر کدام از آنها متصل شوید و تمام سایت های مسدود شده را به راحتی باز کنید. حتی برنامه هایی که در کشور شما فیلتر شده اند را نصب و با بهترین سرعت و کیفیت از آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر آن تمامی این امکانات با امنیت بالا در اختیار شما است و هیچ خطری شما را تهدید نمی کند.

فراهم شدن امنیت اینترنتی شما با فیلتر شکن Rare Vpn

اگر می خواهید امنیت شما هنگام استفاده از فیلتر شکن به خطر نیفتد، کافی است این وی پی ان پرسرعت و رایگان را برای خود نصب و از سرور های قوی و هوشمندش استفاده کنید. زیرا این برنامه تمام اطلاعات خصوصی و مهم شما را رمزگذاری می‌کند و نمی‌گذارد کسی به رمز ها و اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کند. بنابراین شما همیشه ایمن باقی می مانید و هیچ کس نمی تواند موقعیت مکانی اصلی و واقعی شما را شناسایی کند. و با خیال راحت در هر سایتی گشت و گذار کنید.

Screenshot image

Rare Vpn دارای سرور های رایگان برای دسترسی به فیلم ها

برای تماشا و دانلود فیلم های موجود در سراسر کشور، کافی است به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید. زیرا این برنامه دارای سرورهای پرسرعتی در چندین کشور است. که هیچگاه باعث قطعی سرعت اینترنت شما نمی شود. پس با خیال راحت می توانید به آن متصل شوید. و هر فیلمی را با بهترین کیفیت تماشا کنید. البته تمامی سرور های این برنامه رایگان است و شما می توانید هر کشوری را که میخواهید انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید تا اتصالتان برقرار شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *