دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن نامحدود RATEL VPN


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن نامحدود RATEL VPN

نسخه اصلی برنامه RATEL VPN برای آیفون

یکی از مشکلاتی که امروزه گریبان کاربران اینترنت را گرفته است و آن ها را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. محدودیت ها و فیلترینگی می باشد که بر اینترنت اعمال شده است. در واقع این محدودیت ها باعث شده اند که کاربران نتوانند از برنامه های دلخواه و پیام رسان های مختلف استفاده کنند.
ولی برنامه RATEL VPN یک فیلتر شکن قدرتمند می باشد، که تمامی این مشکلات را حل کرده است. نکته قابل توجه در مورد این برنامه این است که تمامی فاکتورهایی که یک فیلتر شکن خوب باید از آن برخوردار باشد، را به صورت یکجا دارد. لازم به ذکر می باشد که این برنامه کاملا رایگان می باشد. و شما برای استفاده از آن و سرور هایش نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

دور زدن محدودیت ها با فیلتر شکن RATEL VPN

شما می توانید با استفاده از این وی پی ان و با کمک آن تمامی محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به محتوای مورد نظرتان در وبسایت ها و برنامه های مسدود شده در سریع ترین زمان دسترسی پیدا کنید. این برنامه به دلیل سرعت بالا و خدمات بی نظیری که دارد یکی از محبوب ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. به طوری که امروزه چندین هزار کاربر فعال دارد. و کاربران زیادی این برنامه را به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود انتخاب کرده‌اند.

Screenshot image

امنیت بالا و تظمین شده برنامه RATEL VPN

این برنامه یکی از ایمن ترین فیلتر شکن هایی است که می توانید آن را در بازار پیدا کنید. این برنامه به منظور افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام داده است. که یکی از مهم ترین کار ها، رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. این برنامه با انجام این عمل سبب شده است تا برای کاربرانش اتصالی ایمن و غیرقابل نفوذ فراهم شود. این موضوع باعث می شود تا کاربران از خطرات احتمالی اتصالات غیر ایمن در امان بمانند. و در برابر حملات هکرها محافظت شوند. شما می توانید با استفاده از این برنامه، با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی به مرورگردی در اینترنت بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *