دانلود فیلتر شکن Raven VPN برای انجام بازی آنلاین


دانلود فیلتر شکن Raven VPN برای انجام بازی آنلاین

نصب Raven VPN برای انجام تحقیقات از سایت های بین المللی

ابزار هایی که بتوانند محدودیت‌ های اینترنتی را برای شما دور بزنند. امروزه به یکی از مهم ترین برنامه‌ هایی که باید بر روی دستگاه خود نصب داشته باشید تبدیل شده اند. این برنامه‌ ها که تحت عنوان فیلتر شکن شناخته می‌ شوند، انواع مختلفی دارند. یکی از آن ها که Raven VPN نام دارد. می تواند اتصالی پایدار و مطمئن را برای شما به ارمغان بیاورد.

۱- رابط کاربری ساده و مناسب

پنل کاربری این برنامه به گونه ‌ای طراحی و ساخته شده است. که بتواند به شما استفاده آسان از خدمات برنامه را هدیه کند. در واقع شما تنها کاری که برای متصل شدن به سرور های این برنامه باید انجام دهید زدن دکمه اتصال است. تا در سریع ‌ترین زمان ممکن به قدرتمند ترین سرور متصل شوید.

۲- استفاده از Raven VPN بدون نیاز به هزینه کردن

این برنامه بدون اینکه شما نیاز به پرداخت هزینه داشته باشید. انواع محدودیت‌ ها را برای شما دور می‌ زند و استفاده از تمامی ظرفیت ‌های اینترنت بین الملل را برای شما ممکن می‌ کند. در واقع این برنامه یکی از فیلتر شکن‌ های رایگان موجود در بازار است. که شما می‌ توانید به راحتی از خدمات موجود در آن استفاده کنید.

Screenshot image

Screenshot image

۳- بهترین سرعت به دلیل قوی ترین سرور ها

سرور های این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده‌ اند. که بتوانند بهترین سرعت اتصال را برای شما به ارمغان بیاورند و بدون اینکه دچار قطعی در اتصال خود شوید. در اینترنت به صورت یکنواخت مرور کنید و از خدمات سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده استفاده کنید.

۴- برنامه Raven VPN حافظ حریم خصوصی شما

این برنامه یک فیلتر شکن مطمئن و ایمن است. چرا که از تمامی پروتکل ‌های امنیتی لازم استفاده می‌ کند. تا از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کند. ضمن اینکه محافظ حریم خصوصی شما نیز می‌ باشد. و به هیچ عنوان اجازه نمی‌ دهد اطلاعات شما به دست اشخاص ثالث بیفتد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *