دانلود فیلتر شکن آیفون RavoVPN


دانلود فیلتر شکن آیفون RavoVPN

نسخه مود شده برنامه راوو وی پی ان

امروزه با وجود محدودیت هایی که در کشور حاکم شده است دسترسی ما به بسیاری از برنامه ها مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، یوتیوب و انواع برنامه ها محدود شده است. و نمی توانیم به راحتی از آنها استفاده کنیم و برای دسترسی به این برنامه ها نیاز به یک فیلتر شکن قوی و پرسرعت داریم. که برنامه RavoVPN این مشکل را برای ما حل می‌کند. شما به وسیله این برنامه و سرورهای پرقدرتش، به راحتی می توانید تمام سایت های مسدود شده را باز کنید. و هر فیلمی که مد نظرتان است را با بهترین کیفیت تماشا و یا دانلود کنید.

سرور های مختلف فیلتر شکن RavoVPN

برنامه راوو وی پی ان یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که دارای تعداد زیادی سرور در کشورهای مختلف است. که شما میتوانید به صورت خودکار یا دستی به هر کدام از آنها متصل شوید. به صورتی که اگر برنامه را روشن کنید خود برنامه به صورت خودکار برای شما یک سرور که بهترین سرعت را دارد انتخاب می‌کند. یا خودتان می توانید به صورت دستی یکی از بهترین سرور های برنامه را انتخاب کنید و به آن متصل شوید. و در صورت نیاز دوباره می توانید بر روی آن کلیک کنید تا اتصال شما در کمترین زمان ممکن قطع شود.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن داده ها با برنامه RavoVPN

آدرس آی پی شما یکی از چیزهایی است که می‌تواند در معرض خطر قرار بگیرد و افراد ناشناس از طریق آن شما را ردیابی و شناسایی کنند. ولی اگر با این فیلتر شکن به سایت ها و برنامه های مختلف دسترسی پیدا کنید یک آدرس آی پی ناشناس برای شما در نظر گرفته می‌شود تا افراد خرابکار موقعیت اصلی شما را شناسایی نکنند. و موقعیت آن سروری که با آن متصل شده اید را به عنوان مکان اصلی شما در نظر بگیرند. بنابراین همیشه امنیت شما حفظ می شود و بدون اینکه ردیابی شوید، می توانید در تمام سایت هایی که می خواهید گشت و گذار کنید. و اطلاعات مورد نیاز خود را دانلود کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *