دانلود فیلتر شکن Ra VPN برای تلگرام بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن Ra VPN برای تلگرام بدون محدودیت

دریافت فیلتر شکن Ra VPN برای گوشی اندروید قدیمی

یکی از فیلتر شکن ‌های جدید موجود در بازار که از تعداد کاربران بسیار اندک نیز برخوردار است، فیلتر شکن Ra VPN می‌ باشد. شما می‌ توانید با دریافت این برنامه و با متصل شدن به سرور هایش از سرعت بالایی برخوردار شوید. چرا که به دلیل تعداد کم کاربران ترافیک زیادی بر سرور ها اعمال نشده است.

سرور های پرتعداد و سریع

همانطور که گفته شد، شما با دریافت این برنامه می‌ توانید از سرعت بالایی برخوردار شوید. همانطور که همه کاربرها می‌ دانند سرعت یک فیلتر شکن زمانی بالا می‌ باشد، که کیفیت سرور هایش نیز بالا باشد. این برنامه بیش از ۱۰۰ سرور مختلف در سراسر نقاط جهان دارد. که همگی آن ها در سطح مطلوبی قرار دارند و به دلیل عدم تعداد بالای کاربران، ترافیک زیادی بر آن ها اعمال نمی ‌شود. در نتیجه دچار افت سرعت و کیفیت نمی‌ شوند.

Screenshot image

استفاده آسان از خدمات برنامه Ra VPN

نحوه استفاده از خدمات موجود در این برنامه بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که شما می‌ توانید تنها با یک کلیک بر روی گزینه اتصال به صورت اتوماتیک به سرور ها متصل شوید. در صورت تمایل می‌ توانید با مراجعه به لیست سرور ها کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت دستی به سرور متصل شوید.

رابط کاربری جذاب

رابط کاربری این برنامه بسیار جذاب و کاربرپسند می‌ باشد. ضمن اینکه علاوه بر طراحی جالب و زیبای برنامه شما می‌ توانید زمینه این برنامه را با سلیقه خودتان تغییر دهید.

Screenshot image

تماشای اطلاعات اینترنتی

این برنامه قابلیتی بسیار ساده و اما کاربردی دارد. که به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید اطلاعات اینترنت خود را مدیریت کنید. برای مثال مکان خودتان و همچنین پین کد و حتی آدرس آی پی خود را مدیریت کنید.

امنیت بالای حریم خصوصی هنگام استفاده از برنامه Ra VPN

امنیتی که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند بسیار بالا است. چرا که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نه اطلاعاتی از شما را ذخیره می‌ کند و نه اطلاعاتی از شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار می‌ دهد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *