دانلود فیلتر شکن سریع Ray safe vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن سریع Ray safe vpn با لینک مستقیم

دانلود برنامه Ray safe vpn نسخه جدید

همان طور که می دانید با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی تعداد فیلتر شکن های موجود در اینترنت افزایش پیدا کردند. تا پاسخگوی نیاز کاربران باشند. البته بسیاری از آن ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند و نمی توانند قدرت لازم برای مقابله با محدودیت ها را برای ما فراهم کنند. بنابراین شما برای حل این مشکل نیاز به راه حلی کار آمد دارید. یکی از فیلتر شکن هایی که ادعا می کند می تواند سرعت لازم را برای دور زدن محدودیت ها فراهم کند، فیلتر شکن Ray safe vpn می باشد.

سرور های برنامه Ray safe vpn

شما به کمک این برنامه می توانید از انواع خدمات اینترنتی استفاده کنید. چرا که طبق ادعای سازندگان برنامه، کیفیت سرور های آن بسیار زیاد است.

مناسب برای بازی کردن

همچنین شما می توانید به کمک این برنامه انواع بازی های آنلاین را رفع انسداد کنید. و یک گیم پلی زیبا و روان را تجربه کنید. چرا که سرور های این برنامه همگی آی پی ثابت هستند. و می توانند پینگ شما را کاهش دهند تا دیگر هنگام بازی کردن با مشکلات مختلف نظیر تاخیر در بازی و قطع و وصل شدن نشوید.

خدمات رایگان

خدمات این برنامه کاملا رایگان می باشد. در نتیجه شما می توانید بدون پرداخت هزینه از آن برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی استفاده کنید.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب

پنل کاربری این برنامه بسیار جذاب و زیبا می باشد. به گونه ای که شما می توانید به راحتی از خدمات این برنامه استفاده کنید، بدون اینکه دچار سردرگمی شویم. برای مثال شما می توانید با چند کلیک ساده به سرور ها متصل شوید.

ایمنی بینظیر برنامه Ray safe vpn

متاسفانه اتصالات شما هنگام استفاده از این برنامه رمزنگاری نمی شود. این مسئله نکته ای منفی است. که استفاده از این برنامه را تحت شعاع قرار خواهد داد.

به طور کلی استفاده از این برنامه نمی تواند راه حل صد در صدی باشد. چرا که هیچ نظری در مورد این فیلتر شکن ثبت نشده است. بنابراین کیفیت این برنامه قابل دفاع چندان نمی باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *