دانلود فیلتر شکن Ray tunnel vpn برای گوشی


دانلود فیلتر شکن Ray tunnel vpn برای گوشی

برنامه رایگان Ray tunnel vpn با لینک مستقیم

از گذشته تاکنون کاربران ایرانی برای دسترسی به بسیاری از خدمات اینترنتی با مشکل مواجه بوده اند. اما امروزه این محدودیت ‌ها به شدت افزایش پیدا کرده اند. بنابراین نیاز آن ها به یک فیلتر شکن قوی و قدرتمند بیش از هر زمان دیگری احساس می‌ شود. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که شما می توانید از آن استفاده کنید، برنامه Ray tunnel VPN می باشد.

دارای سرورهای سریع

همانطور که می‌ دانید مهم ترین فاکتور برای انتخاب یک فیلتر‌ شکن سرعت بالا می‌ باشد. سرعتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می‌ کند. سرعتی قابل قبول است که می‌ تواند به آن ها برای دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی کمک شایانی بکند. و دسترسی به خدمات مسدود شده را برای این کاربران به ارمغان بیاورد.

Screenshot image

دسترسی به خدمات رایگان

شما برای استفاده از خدمات این برنامه می‌ توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید و بدون هیچگونه هزینه ‌ای از خدمات وی پی ان با کیفیت برخوردار شوید. و در اینترنت به هر محتوایی که نیاز دارید در مدت زمان کوتاهی دسترسی پیدا کنید.

بدون محدودیت

خدماتی که این برنامه به شما ارائه می‌ کند. هیچگونه محدودیتی ندارد و شما می‌ توانید در هر زمان و هر کجا با متصل شدن به سرور های جهانی این برنامه از خدمات مسدود شده برخوردار شوید.

Screenshot image

امنیت فیلتر شکن Ray tunnel vpn در چه حدی است؟!

امنیت این برنامه برای مروری ایمن در اینترنت چندان کافی نیست. چرا که این برنامه اتصالات شما را رمزگذاری نمی‌ کند. این ویژگی که می‌ توان گفت اساسی‌ ترین عمل برای برقراری اتصالی مطمئن و ایمن می‌ باشد، اما این فیلتر شکن این کار را انجام نمی دهد. پس امنیت اطلاعات ما تا حد زیادی کاهش می یابد و آسیب پذیر می شود.

طبق نظرات کاربران نسخه‌ های قدیمی این فیلتر شکن از خدمات بهتر و با کیفیت ‌تر برخوردار بوده است. و سرعت آن در نسخه‌ های جدید بسیار کاهش یافته است. می‌ توان گفت دلیل آن کاهش تعداد سرور های برنامه می‌ باشد. اما به هر حال این برنامه می‌ تواند سرعت بالایی را برای شما به ارمغان بیاورد. اما برای مدت زمان کوتاهی این کار را انجام می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *