دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن پرسرعت قوی Ray Vpn


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن پرسرعت قوی Ray Vpn

فیلتر شکن Ray Vpn قوی و دردسترس

محدودیت های اینترنتی که در کشور ایران اعمال شده است کاربران را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. برنامه Ray Vpn فیلتر شکنی پرسرعت و پر قدرت میباشد که میتوانید از آن برای دور زدن محدودیت های اعمال شده و دسترسی به سایت ها و برنامه های مسدود شده استفاده کنید. در واقع این وی پی ان بستری را فراهم میکند که شما بتوانید با استفاده از آن از تمامی خدماتی که تا پیش از این برنامه از آن محروم بوده اید بهره مند شوید. این وی پی ان با سرور های بینظیری که دارد موجب افزایش سرعت و پهنای باند شما می شود و شما میتوانید با استفاده از آن به تمامی بخش ها اینترنت بین الملل دسترسی داشته باشید. و از تجربه ی اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.

برنامه Ray Vpn بدون محدودیت در استفاده

شما برای استفاده از این وی پی ان هیچ گونه محدودیتی را نخواهید داشت. بدین منظور که هر زمان از شبانه روز که بخواهید و به هر مقداری میتوانید از این فیلتر شکن استفاده کنید و از خدمات بینظیر آن لذت ببرید. گفتنی است که این برنامه از محدودیت حجمی نیز برخوردار نمیباشد. و شما میتوانید هر آنچه که میخواهید را با استفاده از آن دانلود کنید.

محافظت از حریم خصوصی شما توسط Ray Vpn

این وی پی ان به دلیل سیاست های خود از حریم خصوصی کاربرانش بهترین محافظت را به عمل می آورد. این برنامه در این راستا متعهد میشود که به هیچ عنوان سوابق مرور و اطلاعات کاربرانش را ذخیره نکند و یا در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهد. همچنین هیچ گونه نظارتی را بر روی فعالیت های آنلاین شما انجام نمیدهد. بنابراین شما میتوانید با خیالی راحت و آسوده به مرور در اینترنت به صورت نامحدود بپردازید.

نماگرفت

خدمات رایگان

تمامی خدمات و ویژگی هایی که این برنامه در اختیار کاربران خود قرار میدهد رایگان بوده و شما برای استفاده از این امکانات نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و میتوانید به صورت کاملا رایگان از تمامی این امکانات بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *