نصب نسخه جدید Razr vpn برای گوشی سامسونگ


نصب نسخه جدید Razr vpn برای گوشی سامسونگ

دانلود برنامه Razr vpn به منظور استفاده از تلگرام

همه کاربران نیاز به برنامه‌ ای دارند که بتوانند به کمک آن انواع محدودیت‌ های اینترنتی را از سد راه خود بردارند. تا بتوانند از خدمات مورد نیازشان که به دلایل مختلف دچار فیلترینگ شده است بهره‌ مند شوند.
پس برنامه Razr vpn ابزاری ضروری بر روی دستگاه هر کاربر اندرویدی خواهد بود. چرا که این فیلتر شکن یکی از برنامه‌ هایی است که در گوگل پلی وجود دارد و برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

افزودن سرور های دلخواه در فیلتر شکن Razr vpn

این برنامه از سرور های پرتعدادی برخوردار می‌ باشد و همگی آن ها از کیفیت بالا بهره‌ مند هستند. ضمن اینکه شما می ‌توانید سرور های خودتان را به برنامه اضافه کنید و این برنامه را کاملا شخصی سازی کنید. تا بهترین سرعت اتصال و تجربه استفاده از اینترنت بین الملل را کسب کنید.

Screenshot image

حریم خصوصی مطمئن را در Razr vpn دریافت کنید

به دلیل سیاست‌ هایی که این برنامه دارد امنیت کاربرانش از اهمیت بسیار بالایی برایش برخوردار است. بنابراین از به روز ترین خدمات امنیتی به منظور برقراری اتصالی ایمن و بدون هیچ گونه خطر احتمالی استفاده می‌ کند.
برای مثال این برنامه هیچگونه از اطلاعات شما را ذخیره نمی‌ کند و همچنین سوابق مرور شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌ دهد. و یا آن ها را خرید و فروش نمی‌ کند. ضمن اینکه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی بر فعالیت‌‌ های آنلاین شما نظارتی انجام نمی ‌دهد.

تعداد کاربران کم و عدم افت کیفیت

این برنامه هنوز شناخته شده نیست و تعداد کاربرانی که از آن استفاده می‌ کنند بسیار کم می‌ باشد. بنابراین این برنامه می‌ تواند گزینه مناسب برای گشت و گذار های روزانه شما باشد. چرا که به هیچ عنوان دچار شلوغی نمی ‌شود و قدرت و کیفیت آن افت نمی‌ کند.

Screenshot image

اینترنت پرسرعت برای تجربه بهتر

برای اینکه بهترین تجربه از مرورگردی توسط این برنامه را به دست بیاورید. و بتوانید انواع محدودیت ‌ها را در مدت زمانی کوتاه از بین ببرید. بهتر است از اینترنت پرسرعتی استفاده کنید. تا اتصال شما پایدارتر و پرقدرت‌ تر باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *