دانلود فیلتر شکن R CODE VPN برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن R CODE VPN برای آیفون + رایگان

دانلود فیلتر شکن پرقدرت آر کد وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه شرایط حاکم بر اینترنت به گونه ‌ای شده است که ما حتماً نیاز به فیلتر شکنی پرقدرت و پرسرعت بر روی دستگاه خود داریم. چرا که علاوه بر اینکه خدمات پرتعداد تری دچار فیلترینگ شده اند. فیلتر شکن های بسیاری نیز به دلیل کیفیت پایین سرور هایشان از دسترس خارج شده اند. که ما حتما باید از یک فیلتر شکن مناسب مانند برنامه R CODE VPN که از کیفیت عالی برخوردار است، استفاده کنیم. چون ما می‌ توانیم با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاه خود از تمامی خدمات اینترنتی مسدود شده به راحتی استفاده کنیم.

نماگرفت

برخورداری از سرور های پرقدرت و پرتعداد

یکی از دلایلی که این فیلتر شکن را به یک فیلتر شکن قدرتمند و بینظیر تبدیل کرده است، سرور های با کیفیت و پرتعداد آن می باشد. که ما می توانیم به کمک پوشش جهانی که این فیلتر شکن برای ما ایجاد کرده است. در هر کجا که هستیم به یکی از سرور های این برنامه متصل شویم. و به راحتی از انواع خدمات مسدود شده به کمک اتصالی پرسرعت و پایدار که برای ما ایجاد شده است استفاده کنیم و از آن ها لذت ببریم.

برنامه R CODE VPN فیلتر شکنی کم مصرف

این برنامه بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که حجم زیادی از اینترنت ما را مصرف می کنند، از مصرف کمتری برخوردار است. یعنی ما می‌ توانیم در دراز مدت به کمک این فیلتر شکن در حجم مصرفی اینترنتی خود صرفه جویی کنیم. ضمن اینکه این برنامه باتری کمتری را مصرف می‌ کند و به سلامت گوشی و دستگاه ما نیز کمک شایانی می‌ کند. پس ما می توانیم علاوه بر مروری راحت و پرسرعت از دیگر قابلیت های این برنامه نیز برخوردار شویم.

نماگرفت

حفاظت از داده‌ های خود با ویژگی‌ های امنیتی برنامه R CODE VPN

این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. همچنین این وی پی ان هیچگونه نظارتی بر فعالیت‌ های آنلاین شما انجام نمی ‌دهد. پس ما با نصب این برنامه قدرتمند و استفاده از سرور های رمزگذاری شده‌اش، به سادگی می‌ توانیم بر خدمات مسدود شده در کشور غلبه کنیم و در این بین از تمام داده‌ های خود محافظت کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *